Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogyan viszonyultok azokhoz a 30-as férfiakhoz, akik már az ismerkedés első mondataiban azt mondják, hogy gyereket akarnak?

Figyelt kérdés

Minthogy nem tudja még, hogy milyen a természetem, azt látom, hogy csak a gyerek lenne neki fontos, én neki biztos nem. Úgy érzem, hogy ez nem nekem és nem az ismerkedésnek szól, csak a saját céljainak. Megkap egy nő lelkileg sok mindent a férfitól egy erre a mondatra alapuló kapcsolatban/házasságban? Nekem türelmetlenségnek tűnik részéről.

Előre is köszönöm a komoly válaszokat, írjatok kort is.



2017. márc. 29. 11:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jobb ha előre tudom, így nem kell tovább foglalkoznom a pasival.
2017. márc. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én is komoly kapcsolatot akarok, de nem akarok gyereket.


Örülnék, ha az elején elmondaná, nem rabolnánk egymás idejét.

29/N

2017. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ebben semmi rossz, tudja h mit akar. Nem kell osszeeskuves elmeletet gyartani, h o a not csak egy inkubatornak tartja meg ilyen hulyesegek. Nagyon rossz erzes, amikor a melybb erzelmek kialakulasa utan derul ki, hogye nem egyeznek a celok.
2017. márc. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes letisztázni, hogy ki hogy képzeli a jövőjét. Ha nagyon eltérő (az egyik mindenképpen akar gyereket vagy gyerekeket a másik meg semmiképp sem) akkor jobb már az elején különválni.


Egyébként, az is lehet hogy csak azért mondja, hogy bevágódjon a nőnél... bár ezt észre lehet venni szerintem. Mindenesetre pozitív dolognak gondolom, hogy tudja mit szeretne az élettől.

21N

2017. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

kétféle ilyen pasit ismerek (személyes példával)

- aki első randin kijelenti, hogy ő gyereket akar, legalább hármat és utána mesél még fél órát erről

- aki megemlíti, hogy igen is a jövőben szeretne családot és szeretne gyerekeket azzal a nővel akiben megtalálta a párját.


Szerinted melyik pasitól menekülnek el a lányok és melyiknél vannak úgy, hogy "na ilyen kell nekem?"

2017. márc. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem, az ex is ezzel jött, aztán két év után szét is mentünk, nert éretlen volt bármilyen kapcsolatra.


Mellesleg nekem semmit nem jelent, mert nem feltétlen akarok gyereket.

2017. márc. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csak eszköz a nő.
2017. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!