Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok az olyan nőkről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan nőkről, akik társkeresőn kihívó, szexi ruhákban, pózokban láthatók a képeiken, viszont nyomatékosan leírják, hogy komoly kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés

Adva van egy csinos nő, fent van társkeresőn - akár többön is. Több kép is fent van róla, és mindegyiken szinte "kokettál" a férfi látogatókkal, kivágott, mélyen dekoltált ruhákban van, szexi pózokat villant, tüzes a tekintete. Olyan fotója is van, ahol hiányos öltözetben végignyúlik az ágyon és vágyakozva néz.


Viszont a bemutatkozásában világosan leírja, hogy csakis komoly kapcsolat jöhet neki számításba, már sokszor csalódott a férfiakban. És ezt is leírja: "Aki csak futó kalandot keres, az kerüljön el!"


Azt gondolom, elég nagy az ellentmondás ilyenkor a képek és a bemutatkozó között. Uraim, el tudjátok ilyenkor hinni, hogy egy ilyen nő szerelmet keres? Nem gondoljátok - hozzám hasonlóan -, hogy ha valóban így van, akkor a fotóinak is ezt az üzenetet kéne hordozniuk?


Egyáltalán: horogra akadhat így, ilyen képekkel egy komoly kapcsolat egy csinos nőnek, vagy csak méginkább bevonzza ezzel a dugódanikat? Ki mit gondol erről?



2017. márc. 29. 11:13
1 2
 1/18 BlackSword ***** válasza:
Szerintem nem komoly parti...
2017. márc. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

Hát a saját dolgát nehezíti meg ezzel az tény.

Én tuti nem osztanék meg ilyen képeket magamról közszemlére.

De a komoly kapcsolatban is szokás szexelni, gondolom ezzel próbálja megfogni a pasikat.

2017. márc. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

A legtöbb Nő tudja, hogy ha nem hívja fel valahogy magára a figyelmet akkor árulhatja petrezselymet, vagyis ki kell találnia valamit, hogy kapós legyen.

Egy képen nem csillogtathatja az intelligenciáját, a rátermettségét, így marad a szexi ruha és a pózolás.

Persze szeretné, ha emiatt nem skatulyáznák be, de az élet már csak így működik, azzal az előítélettel kell megküzdenie amit saját maga idézett elő. Van aki megpróbál az elején színészkedni, hogy legalább az ismerkedés fázisáig eljusson, de élőben ez hamar kibukik, ez csak időhúzásra jó.

2017. márc. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Még hiszel a mesékben?
2017. márc. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
Férfiként lapoznénk a plázatöltelék vödör festék nők felett, de nőként ugyanezt teszem a kockahasú, sokszor gyerek képű és úgy általában a surmó kategóriájú srácok-férfiak felett, nincs kedvem velük társalogni sem: sablon külső-garantált a sablon belső is, ez tapasztalat.
2017. márc. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

szerintem a testével tud csak csábítani, az agya az nincs meg hozzá...


24F

2017. márc. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A kérdés teljesen komoly. Fent vagyok a Randivonalon(34F), komolyan keresem a páromat. És ezzel a jelenséggel nem tudok mit kezdeni. Több ilyen profilt láttam, baromi szexis, dögös képek, nagyon jól néz ki a nő, és emellett meg olyan - komolyan mondom - szívhez szóló bemutatkozás van(idézetek nélkül), hogy megérintett.


Nem tudom ezt hova tenni, pedig már nem vagyok mai gyerek. Kíváncsi vagyok mások véleményére, főleg férfitársaiméra, hogy mennyire lehet egy ilyen profilt komolyan venni. Én afelé hajlok, hogy komolyan lehet.


Hölgyek is írhatnak, hogy szerintük egy nő ilyenkor mit akar üzenni a férfiaknak?

2017. márc. 29. 11:26
 8/18 anonim ***** válasza:

Basszus kérdező ! Kitartottnak lenni, nem gondolod, hogy hosszú távú, komoly cél ? :D

30/f

2017. márc. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
Persze az is lehet, hogy nem valódi felhasználók, csupán az oldal üzemeltetői által kreált vonzó profilok. Ez a "sokat csalódtam... aki csak futó kalandot keres, az kerüljön el... " duma eléggé sablonos.
2017. márc. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A Randivonal-tól mászok teljesen a falra, az álszent, high-level elvárások miatt a férfiak részéről, főleg azoknál, akik már külföldön vannak egy jó ideje és mindenképpen magyar nőt akarnak magukhoz hívni külföldre.
2017. márc. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!