Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok az olyan nőkről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan nőkről, akik társkeresőn kihívó, szexi ruhákban, pózokban láthatók a képeiken, viszont nyomatékosan leírják, hogy komoly kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés

Adva van egy csinos nő, fent van társkeresőn - akár többön is. Több kép is fent van róla, és mindegyiken szinte "kokettál" a férfi látogatókkal, kivágott, mélyen dekoltált ruhákban van, szexi pózokat villant, tüzes a tekintete. Olyan fotója is van, ahol hiányos öltözetben végignyúlik az ágyon és vágyakozva néz.


Viszont a bemutatkozásában világosan leírja, hogy csakis komoly kapcsolat jöhet neki számításba, már sokszor csalódott a férfiakban. És ezt is leírja: "Aki csak futó kalandot keres, az kerüljön el!"


Azt gondolom, elég nagy az ellentmondás ilyenkor a képek és a bemutatkozó között. Uraim, el tudjátok ilyenkor hinni, hogy egy ilyen nő szerelmet keres? Nem gondoljátok - hozzám hasonlóan -, hogy ha valóban így van, akkor a fotóinak is ezt az üzenetet kéne hordozniuk?


Egyáltalán: horogra akadhat így, ilyen képekkel egy komoly kapcsolat egy csinos nőnek, vagy csak méginkább bevonzza ezzel a dugódanikat? Ki mit gondol erről?



2017. márc. 29. 11:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

Uraim, engedjék meg, hogy hölgyként kínáljak egy létező, nem ritkán előforduló jelenséget alternatív opcióként: az illető hölgy annyira önbizalomhiányos, helytelen énképű, hogy egyszerűen mindenkitől mindenféle megerősítésre szüksége van. Mivel azt nem tudja elképzelni (esetleg nem tapasztalta), hogy a belsője is értékes lehet egy férfi számára, kizárólag a külsejére tud hagyatkozni. Számos ilyen nőt ismerek a környezetemben.

Ha ilyennek írnátok, az üzenetben kizárólag egy jó pszichológus számát küldjétek neki!

2017. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#11-es, nagyon jókat írtál. Én is ismerek ilyen hölgyeket, és a külsejük alapján senki sem gondolná róluk, hogy bátortalanok és félénkek.


Érdekes ez egyébként, mert pont a szívhez szóló, részletes bemutatkozás bizonyítja, hogy emberileg is értékes lehet az illető nő, csak nincs ezzel tisztában. Ha pedig egy nő kívánatos, vonzó és forróvérű + mélyérzésű és emberi, az főnyeremény a javából.

2017. márc. 29. 11:54
 13/18 anonim ***** válasza:
11. vagyok: Sallangmenetes külsejű lányként én meg egyedül a gondolkodásra teremtetett szervemre tudok hagyatkozni. Azt üzeni, a pszichológuson kívül az a megoldás, hogy minél hamarabb találkozol a kiszemelttel! Ne húzd el a levelezős ismerkedést! Gyorsan randira hívni, alaposan kifaggatni, lecsekkolni, hogy az önmagával, vagy a világgal kapcsolatos meggyőződéseiben van a hiba.
2017. márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nyilván nem fogják direktben kiírni, hogy ők is dugni akarnak. :D Nekem is volt olyan csaj, aki arra panaszkodott, hogy mindenki csak a szexről beszél vele társkeresőn, szépen felvezetve a témát 15 perc után már mi is arról beszélgettünk, miket csinálnánk egymással.
2017. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
37%
Miért zárja ki a kihívó öltözködés a komoly kapcsolat iránti igényt? Nem kell minden nőnek ribinek lenni csak azért, mert szexin és esetleg kihívóan öltözik.
2017. márc. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ilyen nők pénzes férfiakra vágynak. Régen ismeretem ilyen nőket és náluk a komoly kapcsolat = izmos jóképű férfi pénzéből eltartani magát
2017. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem engem keresnek. :)
2017. márc. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tobbseg ribi v ku..va. Az ilyenek altalaban a penzre. Nem is tudnak szerelmesek lenni. Sose tudnak megallapodni.hiaba tetszik egy testet karban tarto ferfi de mit kezdjenek havi 90es fizujaval. Hiaba erzelmes komoly es vagany es van egzisztenciaja . nem jo az ilyen nekik. Sok ilyen egyetemi koltsegek finanszirozasra keresi a kuncsaftot.
2017. ápr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!