Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány barátom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány barátom, de tőbbet szeretnék tőle mint barátság! Hogyan mondjam el neki? Nem akarom et miatt el veszíteni! F

Figyelt kérdés
2017. márc. 31. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretnék többet tőled a barátságnál", "beléd szerettem" hasonlók kiindulási alapnak nem rossznak.

Magánvélemény: miért nem lehet a lány barátokat barátként kezelni és nem beléjük szeretni? Én meg csodálkozom, hogy sokan nem hisznek az ellenkező neműek barátságában.

2017. márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
1-es: jaja mintha a beleszeretés ilyen agyilag irányítható folyamat lenne. :D
2017. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elmondani, légy vele simán romantikusabb. Ha veszi a lapot és bejössz neki, akkor látni fogod rajta.

Ha meg hülyéskedik, nem veszi komolyan, te vedd a lapot és döntsd el, tudsz-e simán a barátja lenni. Utána ráérsz vallomáson gondolkodni még esetleg, hogy végleg, tisztán meglásd nem értettél félre semmit.

2017. márc. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#2: hidd el, hogy lehet. Olyan élethelyzetben vagyok, hogy nem lehet barátnőm még őszig, és meglepő módon, ha valaki nem úgy áll a mindennapokhoz, hogy szerelmes akar lenni, akkor nem lssz szerelmes. Igenis irányitható agyilag.

BTW, vannak lány barátaim, nem is egy, egyikükbe sem szerettem bele, pedig kedves, értelmes, aranyos teremtés mindegyikük.

2017. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4-es Szerintem csak részben van igazad. Amit leírtál pusztán annyit bizonyít, hogy neked voltak olyan lány barátaid akinél derekasan helyt tudtál állni és nem lettél beléjük szerelmes.

Nem azt, hogy az összes lány-fiú kapcsolatnál működik. Lehetséges, hogy a kérdezőnél erősebb biokémiai hatások állnak fenn, de az is lehet hogy egyszerűen csak gyengébb önmegtartóztatással rendelkezik mint te. Ezt nem tudhatjuk, ennyi infóból.

2017. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5-nek:

#4 #2 kommentjére reagál, amiben azt írja, hogy a beleszeretés nem agyilag irányítható. Erre hoztam bizonyítékot, hogy de, lehet agyilag irányítani. Ettől függetlenül lehet hogy én vagyok a ritka kivétel.

Abban igazad van, hogy ez minden kapcsolatra (lásd kérdező), nem működik.

2017. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5 vagyok: Akkor állapodjunk meg annyiban: egyes esetekben agyilag irányítható, egyes esetekben nem irányítható :)
2017. márc. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#5-nek:

deal, megállapodtunk

2017. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A 3-as nagyon jó válasz. Direktben szerelmet vallani egy barátnak ritkán jó ötlet, mert ha ő nem úgy érez, azzal egyrészt szerintem kicsit megalázod magad, másrészt lehet, hogy hónapokig nem mer majd beszélni veled, mert időt akar hagyni, hogy kiszeress belőle. Ha érezteted vele, hogy bejön neked, és ő nem mutat hasonló érzelmeket, akkor simán csak visszaveszel a romantikából és hülyéskedsz tovább úgy, mint régen, és ő sem hiszi, hogy akkora lelki törést okoz neked egy ilyen burkolt visszautasítással. Persze ha reagál a közeledésedre, az a legjobb. :)
2017. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9 es

És hogyan éreztessem vele hogy be jön nekem?

2017. ápr. 1. 07:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!