Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, lányok! Ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Ha egy férfi régen bejött nektek, az jó eséllyel (persze úgy, hogy ti is idősödtök) 10-15 év múlva,35-40 évesen is be fog jönni?

Figyelt kérdés

Csak egy példa. Kinek mi az esete persze ettől is függ. Di Caprio valakinek bejött, valakinek nem. De pl akinek igen, az így pl 15 év elteltével is megfelelőnek tartja? Vagy az idő jót tesz és sármosít, vagy fordítva?


[link]


2017. ápr. 1. 15:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Lehetséges!

Lehet neked is bejön majd az a fiatal pipi, aki öregszik 10-15 évet.

Alkat, arc, genetika függvénye.

2017. ápr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Inkább már ez lassan 20 év.
2017. ápr. 1. 15:53
 3/14 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés kivételtől eltekintve igen.

Színészeknél is, exeknél is. Aki vonzó, az vonzó :)))

Van egy exem, akivel ráadásul teljesen normális viszonyban váltunk szét, hát... ha találkozom vele, napokra hazavágom magam, hogy mennyire mennyire....

Van, ami nem változik :)

2017. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3as vagyok: jah, és az exemmel 15 évvel ezelőtt jártunk...
2017. ápr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Pl nekem régen is és most is bejön Aniston.


[link]

2017. ápr. 1. 15:56
 6/14 A kérdező kommentje:
Na nekem az exekről rosszak jutnak eszembe. Az egyikkel egymásra sem bírunk nézni, undorodunk egymástól. Persze kinézetre mindketten bejövünk, de ami volt, a veszekedés, marakodás az kb undort vált ki mindkettőnkből. Szóval bottal sem. De az más tészta...
2017. ápr. 1. 15:58
 7/14 A kérdező kommentje:
2017. ápr. 1. 16:01
 8/14 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ember függő.


Pl. Sean Conery olyan férfi, aki bor típus. Tehát fiatalon nem jött be, de minél idősebb, annál sármosabb.


Viszont férfiismerőseim többsége akik tetszettek, már már nem jönnek be nagyon. Az ovis szerelmem, az általános iskolai évfolyam társam...

2017. ápr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én nem így vagyok, Gibson és DiCaprio szerintem pont nagyon csúnyán öregedtek és az emberek többségére ez igaz.

Lehet, hogy rám is, de nekem nem tűnik fel, mert minden nap látom magam:D

2017. ápr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kb csak az elso szerelmem az, aki 17evvel megismerkedesunk utan is jo pasi.Mindenki mas 10-15evvel ezelottrol szamomra nem vonzoan oregedett.Es ez baromira nem a kopaszsagot jelenti,az belefer.
2017. ápr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!