Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen társkeresőt ajánlotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen társkeresőt ajánlotok, ha félek hogy ismerősbe futok?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 3. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Üzbég homoszexuális társkeresőt. Ott biztos nem lesz ismerős.
2017. ápr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha ismerősbe futsz, akkor az illető is társkeresőzik. Meg a szomszédja, meg a munkatársa, meg annak a barátnői....ugyanis ma már egyáltalán nem gáz ilyen oldalakon jelen lenni.
2017. ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Miért zavar ez?


Én is megláttam ott a volt egyetemi tanáromat.

2017. ápr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
na és akkor mi van?
2017. ápr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyat, ahol kevesen vannak. Persze így a sikerre is kevesebb az esélyed.
2017. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Azt még megértem, hogy attól tartasz, hogy regisztráció nélkül valaki csak böngészés útján rád talál és elkönyvel egy lúzernek, de erre az esetre regisztrálj egy fizetős oldalra, ahol regisztráció nélkül nem tudják megtekinteni az adatlapodat. De attól félni, hogy más regisztrált ismerős rád talál... Ő akkor mi a fenét keres ott? Ha egy ismerősömmel mondjuk a turkálóban futok össze, akkor elég nevetséges lenne a szememre vetnie, hogy használt ruhákat veszek. Ugyanez a szitu a te kérdésednél. Szóval ne foglalkozz ezzel, teljesen értelmetlen és logikátlan.
2017. ápr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is megtaláltam ott az egyik volt kollégámat, írtam is neki, nagyon természetesen kezelte, így már én is :)
2017. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És mi a baj azzal, ha ismerősbe futsz? Egy távoli ismerőssel összefutottam, azóta tök jó haverok vagyunk :)
2017. ápr. 4. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Tehát attól félsz, hogy 20-30-40-50 pali akit elhajtottál a neked palid van szöveggel, most szembesülnének vele, hogy hazudtál és csak lekoptattad őket?
2017. ápr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6-os: Mondjuk töltse ki normálisan az adatlapot, akkor nem néz ki lúzernek. Az ötezredik "nem tudok ide mit írni, írj és akkor megismersz" meg "jól csak a szívével lát az ember" szövegtől már én is falnak megyek :D
2017. ápr. 5. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!