Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 környékén és afelett az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 környékén és afelett az emberek akkor szakítanak vagy válnak el nagy százalékban ha már biztos a másik?

Figyelt kérdés
Ebben a korban már nem nagyon szeretnek egyedülállóként keresgélni?
2017. ápr. 5. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez korfüggő, inkább jellem kérdése, vannak olyan típusú emberek, akik szeretik "bebiztosítani" magukat, egyből a tutiba átülni, ahelyett, hogy gerincet növesztenének, és vállalnák a bizonytalanságot, ha már nem akarnak együtt lenni valakivel.
2017. ápr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
Az egyik kapcsolatból a másikba való átlépés inkább a nőknél gyakori, mint a férfiaknál, szerintem ez nem annyira korfüggő.
2017. ápr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez nem kor függő, lehet, hogy 70 felett már ige, de azért 30-nál még nem.

Én nagyopn sok egyedülálló 30-ast ismerek.

Max a gyerekkel lesznek elkésve. (ha akarnak)

2017. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2-es, én meg pont úgy látom, hogy a férfiaknál gyakoribb ez. Még nem is láttam olyat, hogy a férfi kilépett a kapcsolatból úgy, hogy egyedül éljen egy darabig. Jellemzően a kényelem miatt inkább maradnak a langyos kapcsolatban, esetleg szeretőt tartanak, csak akkor lépnek ki, ha van másik fixen, aki az otthoni teendőket majd ellátja. Legalábbis én úgy látom, hogy ez az oka. Sok olyat is látok, hogy a nő menne, mert rossz a kapcsolat már rég, de a férfi mindig keresztbe tesz, és sajnos nem azért, mert szereti. Csak a kényelem... pl nővérem, barátnőm is albérletbe ment a közös lakásból /2 gyerekkel/, mert a férj nem akarja eladni. Nővérem kifizette volna, de abba sem ment bele. Azt hitte akkor marad, és főz/mos/takarít/megoldja a gyerekeket továbbra is. Aztán egy hónapig bírta egyedül és haza is költözött a szüleihez.
2017. ápr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
A férfiak, ha házasok, nem szívesen válnak, főleg ha már gyerek is van, inkább szeretőt tartanak. A feleséget megtartják a háttérben házicselédnek. Amikor meg a nőnek elege lesz és robbant, beadja a válópert. Ilyenkor esnek pofára a férfiak, mert általában a szeretőjüknek sem kellenek tartós kapcsolatra. Az átliánozás a gerinctelen férfira és nőre is jellemző. Én is azt látom a környezetemben, hogy a párkapcsolatokban, élettársi kapcsolatokban a hapsi hagyja el a nőt egy másik bigéért.
2017. ápr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A pszichológusok szerint is inkább a férfiakra jellemző ez a váltás, sok nő ha bepöccen elválik és kész.

Mondjuk én is így váltam el, és fél évig nem is volt senkim utána, mert egyedül akartam lenni egy kicsit. Már amennyire egy gyerek mellett egyedül van az ember.

N 39

2017. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fura ez, én a saját életemben, meg az ismerősi baráti körben is azt tapasztaltam, hogy egyetlen férfi sem csinált ilyet, viszont egy kivétellel az összes haver/barát nője ezt csinálta, amikor úgy érezte, hogy nincs már jövője a kapcsolatnak. Nem szakított, hanem még a kapcsolat alatt elkezdett kavarni másik csávóval, és amikor már tuti volt az új fickó, akkor léptek le.
2017. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7-es 30 éves kor környékén és felett... ez volt a kérdésben. Ahol általában már van gyerek is. Ebben a korban nagyon nem az a jellemző, hogy a nő, pláne gyerekkel férfit keresgél, hogy tudjon "dobbantani". Szerintem te a fiatalabb korosztályra gondolsz. Ott valóban igaz lehet, hogy a leányzó akkor lép, ha van biztos másik.
2017. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem életkor függő.....

Én 33 évesen váltam és nem volt senkim, csak tudtam hogy szar kapcsolatban nem maradok tovább.

Azóta is egyedül vagyok lassan 2 éve.

2017. ápr. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A kislányom apja tipikusan ilyen. Mindig az akuális mellett keresgél, ismerkedik. Főleg neten. És a nőket akik szóba jönnek sem igazán érdekli, hogy van párja és gyereke simán flörtölnek. Mi már az utolsó ultimátumnál járunk. Ha még egyszer lebukik bármivel, ott a vége.
2017. ápr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!