Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok összejönni senkivel? Egzisztenciálisan rendben vagyok, nem bányarém kinézettel rendelkezem.31/F. Többi lennt.

Figyelt kérdés
31 éves férfi vagyok, átlagos kinézettel, átlag feletti jövedelemmel,(azért nem milliomos, hogy gold diggerek rámmásszanak). Mérnök vagyok, mellette szakmai oktató. Nyelveket beszélek, most is tanfolyamra járok. Mégis csak egy komolyabb kapcsolatom volt, (8 hónap) ami egy éve ért vége. Azóta még szexuális kapcsolatom sem volt. Félek, hogy be fogok fásulni az állandó csalódások miatt.

2017. ápr. 6. 16:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem azzal kezdem el az ismerkedést, hogy mennyit keresek, milyen autóm van stb. Azért írtam le, mert meg akartam magam kímélni a "legyen pénzed, az kell a nőknek" kommentektől. Az exbarátnőm is teljesen más foglalkozást gondolt nekem a képeim alapján. Nincsenek olyan elvárásaim, hogy csak diplomás nővel ismerkednék.
2017. ápr. 6. 18:00
 12/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a stílusod a probléma (öltözködés például). Vagy túl nagyok az elvárásaid. Esetleg unalmas vagy. Vagy csaj túl sokat panaszkodsz. Lehet, hogy rossz helyen ismerkedsz, vagy nem vagy elég határozott.

Miért ért véget a 8 hónapos kapcsolatod? Azóta próbálkoztál valakinél, vagy csak ülsz és várod a csodát? ha elutasítanak, mivel indokolják?

2017. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Egy másik férfi miatt ért véget... Unalmas lennék? Lehet. Kicsit belefáradtam már. Nem hisze, hogy túl nagy elvárásaim lennének. Próbálkoztam igen, de nem éreztem a lelkesedést a másik féltől. Egy esetben igen, de ott még a szakítás után voltam, nem igazán tudtam önmagam lenni. Azt a lányt sajnálom, hogy nem jött össze.
2017. ápr. 6. 21:49
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A top 3 elutasítási ok szerintem a nők részéről:


- külső (testalkat, arc, megjelenés, öltözködési stílus)

- habitus (teszetosza vagy épp túl rámenős - kinek melyik nem jön be)

- olyan semmilyen a pasi (sótlan, panaszkodós, életunt, túl kedves, lagymatag - ilyesmik).


És bírom ezeket a szövegeket, hogy nyelveket beszél, meg mérnök, meg diplomás... Ebbe nem lehet beleszeretni, ebből nem keltődik vágy a másik iránt, ezek nem jelentenek semmit, ettől még lehet a pasi bármilyen, pl.: unalmas, bunkó, fapofa, teszetosza, ágyban gyenge, stb., stb.

Persze, van akinek fontosak ezek, de nem ettől lesz egy pasi kapós a nőknél.

2017. ápr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek.:) 26 éves tanárnő.
2017. ápr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!