Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szép nőkön fürtökben lógnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép nőkön fürtökben lógnak a pasik, ezt mindenki tudja. A jóképű férfiakon is a nők?

Figyelt kérdés

Kifejtem a kérdést.


Köztudomású, hogy a szép nők alig tudják magukról a próbálkozó pasikat levakarni, napi szinten akarják őket többen is becserkészni.


Én viszont a másik oldalról szeretnék képet kapni: a jóképű pasik napjai is úgy telnek, hogy rengeteg kínálkozó lehetőség akad nekik? A nők keresik a társaságukat, próbálnak velük szemezni, mosolyognak, jeleket küldenek, esetleg a merészebbje nyíltan be is próbálkozik? Valóban rendszeresen lenne az ilyen férfiaknak lehetősége ismerkedésre, randizásra, csajozásra, szexre, stb., csak akarniuk kéne?


A jó külső által biztosított kiváltságos helyzet itt is ugyanúgy érvényesül, mint a szép nőknél? Aki ilyen cipőben jár, várom a válaszát, mennyi igaz ebből.



2017. ápr. 8. 08:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Gyakran néznek meg. Néha mintha beszélnének a hátam mögött, ha többen vannak.

De ha nem kezdeményezek, akkor békén hagynak.

Mondjuk én amúgy sem illek össze a legtöbb nővel belső tulajdonságkülönbség miatt. Ezt is érzik szerintem.

Ha átlagos gondolkodásom lenne, lehet minden másképp zajlana.

2017. ápr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Lazy Lover ***** válasza:
23%
Igen de az átlag csajokon is lógnak nyugi
2017. ápr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
A legtöbb amit tesznek, hogy megírják facebookon, hogy "itt áll előttem egy nagyon jó pasi, bárcsak leszólítana". Aztán 4 megállóval később leszáll és örökké bánja.
2017. ápr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
53%

A szép nőknél sokan próbálkoznak, de ne hidd azt, hogy mind jó pasi. Legalábbis, én elég csinos, szép lánynak számítok, de 80 %-ban olyan pasik találnak be, akik nem tetszenek, engem meg úgyis csak a maradék 20% érdekel, de olyan nem akad minden nap. A többi szép barátnőmnél is ezt látom, folyton írogatnak nekik pasik, de csak kevés jó pasi akad, mégkevesebb, aki kapcsolatot is akarna. Szóval ne hidd azt, hogy egy szép nőnek ölébe hull egy jó pasi, amikor csak akarja, jó, ha elmegyek bulizni, akkor azért igen. A jó pasiknak egyszerűbb, mert bármikor ráírnak egy szép lányra/odamennek hozzá, és általában sikerük is van(ismerek nyilván ilyen jó pasikat és heti szinten több csajjal szoktak lenni:D, bár szerintem ez a fűvel-fával kavarás nagyon megvetendő dolog, ha így túlzásba viszik).

21N

2017. ápr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Sőt, a kevésbé szép nőkön is fürtökben lógnak a pasik.
2017. ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
22%
Miért, mik ők, szőlők? :D
2017. ápr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Férfi szemszögből teljesen más a dolog. A férfi alapvetően a kezdeményező, a domináns. A lány csak felkínálja önmagát, mint lehetőséget.

Én azt mondanám, hogy a férfiak, akik adnak a külsejükre több lányból válogathatnak, de nagyon kevés lány kezdeményez. Konkrétan meg tudom mondani, hogy nekem a 23 évemben 2 lány volt, aki önként akart megismerni, a többi csak látványosan sugározza magából, hogy közelebb akar kerülni hozzám, de nem cselekszik, csak vár.

És amúgy nem a jóképűségen múlik. Nekem azóta van több választási lehetőségem, amióta rendszeresen sportolok és abbahagytam a maszturbálást, hogy a tesztoszteron szintem mindig magas legyen.

2017. ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint igen. Ők sokkal több mosolyt kapnak a lányoktól, kedvesebbek velük akár csak egy boltban vagy a pultnál a buliban. Összemosolyognak a csajok egymás között, ha meglátnak egy ilyen srácot stb. És hamarabb is kezdeményeznek egy ilyen pasinál vagy legalábbis nyitottabak feléjük mint egy átlagos srác felé. Jelölgetik, likeolják őket veszettül.

Nem is értem miféle kérdés ez amúgy. Tök evidens, hogy ez így megy. Nem jársz közösségekben, emberek között? Nincsenek ilyen jó pasinak számító ismerőseid?

2017. ápr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

A jóképű férfiak sem egyformák. Nem mindegy a pasi személyisége viselkedése sem.


Van amelyik tartózkodó, nem ad teret a félreértésekre, míg van aki folyamatosan jeleket küld a külvilágnak, bókol, flörtölget, húzogatja a határokat még akkor is ha foglalt. Az utóbbinál is valóban bepróbálkoznak nem is kevesen, mert adja a nők alá a lovat, pár kedves szó, és küldik a bikinis fotókat, vagy "véletlenül" mindig arra lesz dolguk ahol a fickónak. Az az igazság, hogy egy jóképű férfiaknak is lehet ugyanolyan kiterjedt "rajongó tábora" mint egy hasonló nőnek.


A lényeg viszont tényleg az, hogy mennyire tudatosan, direkt csinálja a 'felhajtást' maga körül, az önmenedzselés része, amit teljes mértékben letagadna ha megkérdeznéd. Sokszor még panaszkodnak is, hogy nem értik mi ez a felhajtás, hisz ők nem csináltak semmit. Ugyanúgy, mint az instás csöcsvillantós cicababák sem szokták érteni, miért akaszkodnak rájuk sokan.:))

2017. ápr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#8 Persze, evidens, csak szerettem volna ilyen sztorikat olvasni azok szemszögéből, akik ilyen cipőben járnak. Milyen lehet akár napi szinten megélni, hogy "ez a csaj is meglehetne, ha bevetném magam, emez is, meg amaz is...". Egónövelő, hízelgő, esetleg egy idő után frusztráló, fárasztó vagy akár terhessé is tud válni?


Mondják a nők, hogy a szépségük amennyire áldás, kb. annyira átok is - arról viszont kevésbé esik szó, hogy a jóképűséggel is így van-e. Ezért tettem fel a kérdést.

2017. ápr. 8. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!