Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szép nőkön fürtökben lógnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép nőkön fürtökben lógnak a pasik, ezt mindenki tudja. A jóképű férfiakon is a nők?

Figyelt kérdés

Kifejtem a kérdést.


Köztudomású, hogy a szép nők alig tudják magukról a próbálkozó pasikat levakarni, napi szinten akarják őket többen is becserkészni.


Én viszont a másik oldalról szeretnék képet kapni: a jóképű pasik napjai is úgy telnek, hogy rengeteg kínálkozó lehetőség akad nekik? A nők keresik a társaságukat, próbálnak velük szemezni, mosolyognak, jeleket küldenek, esetleg a merészebbje nyíltan be is próbálkozik? Valóban rendszeresen lenne az ilyen férfiaknak lehetősége ismerkedésre, randizásra, csajozásra, szexre, stb., csak akarniuk kéne?


A jó külső által biztosított kiváltságos helyzet itt is ugyanúgy érvényesül, mint a szép nőknél? Aki ilyen cipőben jár, várom a válaszát, mennyi igaz ebből.



2017. ápr. 8. 08:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Talán én is ide sorolhatom magam,(188cm, 86kg izmos szálkás alkat, igényes öltözködés.) de inkább azt tapasztalom, hogy a lehetősége több az ilyen férfiaknak.

Tehát az, hogy konkrétan odajön egy lány, vagy rámír, az viszonylag ritka (párhavonta 1-2) de a mindennapi életben, azért észrevehető, hogy szimpatikus vagyok a nőknek. Mosolyok, hajdobálás ha velem beszélnek, érdeklődő testtartás stb.

Az is igaz, hogy alkalmi partnert elég könnyen talál az ember, nem nagyon szoktam kezdeményezni de mégis odasodródik sokszor valaki az éjszaka folyamán.

2017. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Én nem feltétlen vagyok ilyen értelemben jó pasi, de néha velem is megtörténik, hogy rám akaszkodik valaki. Többnyire vagy túlsúlyos vagy nagyon r.bancos lányokat szoktam így kifogni sajnos. A számomra tetsző nők nálam már nem nagyon próbálkoznak, viszont a népszerűbb jobb pasiknál simán kopogtatnak. Évente párszor fordul elő ilyen.

Szerintem is a lehetőségekben van különbség egy jó pasi és egy kevésbé jó pasi számára. Egy a nők számára általánosságban vett jó pasiért többet megtesznek a nők, nagyobb teret adnak nekik, nyitottabbak feléjük.

Ez szerintem teljesen elfogadható dolog. A jobbnak számító egyedekért nagyobb az érdeklődés. Szerintem például ezért hülyeség a PUA dolog is. Talán minimálisan segít egy olyan férfin akinek nem sok esélye volt a nőknél és egy ilyen PUA akármi ad neki egy kis löketet és talán talál magának valakit, de kizárt, hogy akkora sikert össze tudjon hozni mint egy szimplán jó adottságokkal született férfi.

2017. ápr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Krukutyán Levente ***** válasza:
Szerintem kifejezetten jó pasit/nőt nem találsz itt bármennyire is azt hiszi itt pár, hogy az.
2017. ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"...80 %-ban olyan pasik találnak be, akik nem tetszenek, engem meg úgyis csak a maradék 20% érdekel..."



másképp megfogalmazva: a magyar pasik 80%-a hulladék. (női mondás)

2017. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 mikeXxX ***** válasza:
Persze kinek mi a jóképű mert az is tény mindenkinek más a zsánere és az is tény elég sok jelet kapok úgy 14 és 50 éves kor közt ez mind szép és jó ha csak szexet keresnék de nem köszönöm nekem kell az érzelem mindkét oldalról ami nem egyenlő a vonzalommal ennél már sokkal többre vágyom ! 37 f
2017. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"Persze kinek mi a jóképű"



hagyjuk már a relativizmust !

2017. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Valóban relatív a szépség, de mégis vannak kiemelkedő egyének. Ők a jó pasik meg a jó csajok. Valami lehet attól még relatív, hogy egyes tagjai kiemelkedőbbek. Az is relatív, hogy ki milyen innivalót vagy ételt kedvel. A fél világ mégis odáig van a Coca Cola-ért és a Mekis sültkrumpliért.

Ugyan így vannak nők és férfiak is akiknek a kinézete sok embernek bejön. És vannak olyanok is akiké csak kevésnek jön be.

2017. ápr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ez a "kinek mi a jóképű" egy nagy közhely, és egyáltalán nem igaz. Minden nőnek ugyanazok a férfiak tetszenek.
2017. ápr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

A jóképű pasi kora gyermekkorától megszokta, hogy ő könnyebben érvényesül az élet minden területén. Nem jelent neki meglepetést az sem, hogy tetszik a nőknek, és könnyebben tesz szert egy hancúrpartnerre, mint a szerencsétlenebb génekkel született férfitársa. Ugyanakkor az igénye is igazodik a külsejéhez, és ha komoly, életre szóló kapcsolatot keres, ugyanolyan nehezen találja meg, mint bárki más.

Ami a kérdés lényegi részét illeti, nem a nők dolga a kezdeményezés. (Bár manapság ez nem annyira evidens.) A természetes az, ha a pasi próbálkozik, a csaj pedig eldönti, hogy érdemes-e erőlködnie, vagy sem. Lehet vergődni azon, hogy ez mennyire igazságos, csak éppen felesleges. Evolúciós okokból alakult így, hiszen a férfi fajfenntartási ösztöne sokkal erősebb a létfenntartási ösztönénél, míg a nők esetében ez pont fordítva van.

2017. ápr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
előző, ne gyere az evolúció-kitalációval. áltudományos marhaság, mese felnőtteknek.
2017. ápr. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!