Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szép nőkön fürtökben lógnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép nőkön fürtökben lógnak a pasik, ezt mindenki tudja. A jóképű férfiakon is a nők?

Figyelt kérdés

Kifejtem a kérdést.


Köztudomású, hogy a szép nők alig tudják magukról a próbálkozó pasikat levakarni, napi szinten akarják őket többen is becserkészni.


Én viszont a másik oldalról szeretnék képet kapni: a jóképű pasik napjai is úgy telnek, hogy rengeteg kínálkozó lehetőség akad nekik? A nők keresik a társaságukat, próbálnak velük szemezni, mosolyognak, jeleket küldenek, esetleg a merészebbje nyíltan be is próbálkozik? Valóban rendszeresen lenne az ilyen férfiaknak lehetősége ismerkedésre, randizásra, csajozásra, szexre, stb., csak akarniuk kéne?


A jó külső által biztosított kiváltságos helyzet itt is ugyanúgy érvényesül, mint a szép nőknél? Aki ilyen cipőben jár, várom a válaszát, mennyi igaz ebből.



2017. ápr. 8. 08:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Hát ja. Van, akinek a vén kaporszakállú teremtő munkája hihetőbb. :-))
2017. ápr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
logikusabb az evolúciónál !
2017. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Egy idézet az Evolúciótól Teremtésig c. könyvből (szerző: Jobe Martin, dr. Henry Morrist idézi):


„A kezdet kezdetén létező ismeretlen vegyületek

ismeretlen, már nem létező folyamatok által

ismeretlen, ma már nem létező életformákat hoztak létre,

amelyek

ismeretlen összetételű légkör alatt,

ismeretlen óceáni őslevesben

ismeretlen időben és helyen

ismeretlen szaporodási módszerekkel új életet hoztak létre.”


Aki az evolúció fenti ismeretlenjeinek akármelyikére megismételhető, tudományos kísérletekkel bizonyítható magyarázatot ad, az kezdhet öltözni a Nobel-díj átadó ünnepségére!

2017. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Igen, vannak jelzések, mosolyok, vagy egy-egy üzletben feltűnően kedves kiszolgálás. De! Kapcsolatban élek, és kedvességnél többl sajnos nem szolgálhatok, gyorsan bye-bye-t mondok minden nőnek, lánynak. Alapvetően nem mondanám magam kifejezetten jóképűnek, sokkal inkább a kisugárzásomat, a megjelenésemet, és a dumámat szeretik a lányok. Itt nem csak az arc a fontos, 182/84kg vagyok, sportos alkat. A sok ecsetfejű 30kg-os, és a pocakos nagypapa kinézetű emberek mellett megértem, hogy örülnek a lányok, ha látnak ilyet is. Ami a legfontosabb: közvetlen, barátságos vagyok, és nem nagyképű majom. Egy lány 4 évig kitartóan próbált megszerezni, talán ő volt eddig a legextrémebb.
2017. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!