Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "30+"-os nőkre miért aggatna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "30+"-os nőkre miért aggatnak sokszor pejoratív jelzőket, míg az ugyanilyen korú férfiakra meg az ellenkezőjét?

Figyelt kérdés

A 30-at betöltött nőkre sokszor mondják, hogy "elhasznált", "fonnyadt", "lejárt a szavatossága", "értékcsökkent áru", stb., míg az ugyanilyen korú férfiak csak úgy fürdenek a pozitív jelzőkben: sármos, ereje teljében lévő, igazi férfi, "férfiállat"... A nőknél ez a degradálás ráadásul független attól, hogy van-e már gyerekük vagy még nincs.


Emellett pedig azt is észrevettem, hogy az ilyen korú nők mintha saját magukat is hátrányos helyzetűnek látnák: ha egyedül maradnak, már nem bíznak annyira abban, hogy még rájuk találhat a szerelem - aki meg rossz kapcsolatban van, inkább benne marad, minthogy kilépjen a szinglipiacra. A 30-as, 40-es pasik meg gyakorlatilag olyan korosztályból választanak barátnőt, ahonnan csak akarnak.


Egy 30-at betöltött nő már valóban "öregnek" számítana? Innentől kezdve egy nőnek viselnie kell az ilyen negatív töltetű cimkéket, mese nincs? Ki hogy látja ezt?



2017. ápr. 10. 10:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
72%

A ferfiak kesobb ernek.A nagy tobbsegnek 30+ no be a feje lagya.


Szexualisan en pl a 20as korosztalyt vonzobbnak talalom mint az altalad emlitett ferfiallatokat,meg nincs pocak,kopaszsag,lottyedt izmok,viszont agyilag meg nincsenek OTT.Szexre meg mar nem kell senki,barmilyen vonzo a teste.


Masik oldal: 30+os no vagyok,nagyon nem erzem h leszallo agban lennek es ebben a kornyezetem is megerosit.A korombeli nok mar megeltek jo par dolgot,lehiggadtak,szerintem kiegyensulyozottabbak is,aki a testere odafigyel,1-2rancot leszamitva joban kell(ene) lennie magaval es ez sugarzik kifele.


Ha a kulvilag nyomasara lesz vki frusztralt,az meg is erdemli.

2017. ápr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
32%

A nőnek a legfőbb fokmérője a kinézet a szexuális vonzerő és ez 30 felett hanyatlásnak indul és kb 21-25 évesen van a csúcson.


A férfiak fokmérője a pénz,a megbízhatóság az meg inkább 30 felett bontakozik ki.

2017. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
76%
Ezeket a jelzőket azok a férfiak aggatják a 30+os nőkre, akiknek semmi esélyük nem lenne náluk, ezért inkább degradálják őket.
2017. ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
33%
Ugyanazért, amiért a 15-25 között a férfiak senkit nem érdekelnek (az nem zavar?), a nők pedig mindenkit. Ekkortájt fordul a kocka.
2017. ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

nehéz társat találni :(

szerencse kell hozzá! 30N

2017. ápr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyénfüggő mindkét nemnél. Vannak akik 30 felett is még jók, meg vannak akik nem éppen.


Én pl. most 30 évesen jobban nézek ki mint 10 éve. Mondjuk én hím vagyok.

2017. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!