Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetne segíteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne segíteni egy olyan fiúnak aki legbelül jó és érzékeny ember, de kifelé pont az ellenkezőjét mutatja, mert nem szeretik?

Figyelt kérdés
A fiú egy barátom, de semmi több, mindig csak barátként tekintettünk egymásra, de sokszor megbeszéljük a dolgainkat. Azt kell tudni róla, hogy gazdag család elkényeztetett aranyifja,viszont szeretetet azt nem nagyon kapott a szüleitől meg úgy senkitől általában. Emiatt meglehetősen öntörvényű. Bunkónak és flegmának mutatja magát a világ felé,amivel nem kerül közelebb ahhoz, hogy szeressék, pedig szerintem erre vágyik ő legbelül. Én már ismerem elég régóta és tudom, hogy jó ember, csak hát akivel senki nem törődik, az hiába jó belül, attól még sokszor olyan dolgokat csinál, amit nem kéne. Féltem őt, hogy elkallódik, pedig intelligens,humoros,értelmes,jóérzésű ember. Csak folyton negatív tapasztalatokat szerez, és az anyagi helyzete csak tovább rontja a dolgot.
2017. ápr. 5. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

waoh mintha rólam írtad volna, negatív pozitív egyaránt:o Lehet én vagyok az?:D Egyébként elég nehéz segíteni, mert nekem is sokan próbáltak, egyszerűen nem tudok azonosulni az emberekkel, mert nem tudom hogy hogyan kéne, ergo inkább védekező állásban vagyok a sok negatív tapasztalat miatt, úgy vagyok vele, hogy megbirkózom a dolgokkal egyedül, de belül nagyon is vágyom arra, hogy valaki legyen mellettem, még ha nem is párkapcsolati szinten.


Igazából nem igazán van kész tippem, mivel én is ebben lábadozom, nem így lenne ha tudnám az orvosságot, de talán ha sokat dicsérgeted emberileg, hogy ő miben jó stb, elbeszélgetsz vele a dolgairól komolyabban, hosszabban, kérdezgeted kíváncsiskodsz, támogatod akkor szerintem meg fog tudni nyílni jobban az a másik énje. Én pl facen ki tudom mutatni de élőben elég nehéz eset lehetek "néha".:D

2017. ápr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

És?

Mindenkinek van flegma, bunkó, és érzékeny oldala is nem csak ÉRZÉKENY, VAGY CSAK FLEGMA.

milyen hülye felfogásod van.

Amúgy ez nem család kérdése, millió ilyen van itt is és máshogy viselkednek, csak jó ráfogni valamire...

L

2017. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Talán félek, ha kiderül hogy milyen is vagyok belül, félek hogy ezt az emberek nem értékelnék, nem tudnák elfogadni stb, mert itthon illetve a sok negatív másfajta tapasztalat is azt támasztotta alá, hogy azzal gyenge vagyok, azzal nem tudom felhívni magamra a figyelmet, azzal a mentalitással egy senki vagyok. Pont ezért ha azt az énjét erősíted, hogy akkor is értékes, akkor is figyelnek rá ha olyan, akkor is foglalkoznak vele ha olyan, akkor talán jobban át fog tudni hangolódni arra.
2017. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy veled kedves, nem biztos, hogy mindenkivel az, velük lehet flegma is, hidd el akinek épp ilyen személyiséget dobott a gép, azt ne akard megváltoztatni.

Utálom, mikor mindig a gazdagokat mutatják be így, de mindenkinek vannak néha empátia szegény gondolatai.

Ha tényleg intelligens, maradjon ilyen a szarkazmus, néha a rejtett flegmaság, nem mindenkin de valakiken iszonyú vonzó tud lenni.

Legyen kedves mindenkivel, ivódjon a tömegbe belül meg utálja őket? Legyen képmutató.

Na ne...

2017. ápr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#2-es nem sértésnek szánom, de nem sok tapasztalatod lehet az empátia fogalmával kapcsolatban.
2017. ápr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pedig van, de oké, elfogadom az álláspontod nem ismersz, bármit feltételezhetsz rólam.
2017. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pont a #2-nek volt igaza.

Mit érdekel ha bunkó, flegma? A képmutatás tényleg csak rosszabb.Én is sajnálatos módon sok mindenkivel kedves vagyok de a fejemben átkozom őket, ez a fiú legalább kimondja, és érhet sok negatív tapasztalat ha az embernem nincs erre hajlam nem válik ilyenné, ne játszd a hőst aki majd "megment" valakit, mert önmagától senkit nem lehet megmenteni..A kérdező gondolkodásában is sok a kihágás.

19/F

2017. ápr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem minden ember képmutató, aki tiszteli az összes többi embert. És minden ember lehet olyan ember, aki az emberek 90%-át tiszteli, ha olyan az attitűdje, amit lehet változtatni. Az a baromság, hogy egyes emberek azt hiszik, ha egy emberről kiderül valami, akkor az egy olyan ember, nem lehet már másmilyen, ha valaki megdugott egy kutyát, akkor az minden nap azt csinálja nem? Szélsőséges példa de jó szemléltető eszköz. Ugyanígy valaki okkal flegma, nem azért mert úgy született, és ezt meg lehet változtatni.
2017. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az emberek legalább 90%-át*
2017. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért nem jössz vele össze Te kérdező, ha annyira jó fej? Van aki szegény családban sem kapott szeretetet, sem figyelmet még sem bunkózik mindenkivel.

Szerintem te csak fel akarod őt menteni mert elfogult vagy vele és tetszik neked. Erről van szó?

2017. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!