Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megöli magát, ha nem fekszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megöli magát, ha nem fekszem le vele?

Figyelt kérdés

Van egy közeli barátnőm én 21 vagyok, ő most lesz 26. Egy városban nőttünk fel, de én csak látásból ismertem, beszéltek róla már akkor is dolgokat, találgattak, hogy nagyon szép lány, akkor miért nincs barátja. Én miután Pestre költöztem ő kolléganőm lett, és meglepetésemre egy nagyon okos és érzelemgazdag embert ismertem meg benne. Fél év nem telt el, de már sülve-főve együtt voltunk, mindent tudtunk a másikról...egyedül arról nem beszélt soha, hogy miért nincsen pasija, ellenben az én ilyen jellegű dolgaim nagyon érdekelték, sokszor kizárólag az én magánéletem volt a téma. Amikor beszéltünk órákon keresztül, egymáshoz bújtunk, de én ezt mindig is egy csajos dolognak fogtam fel, semmit nem láttam mögé még akkor sem, amikor egyszer szájon csókolt, úgy voltam vele, hogy ez most egy új dolog, megesik.


Aztán olyan két hete megint elég szaftos témákat feszegettünk, és azt éreztem, hogy bugyin keresztül az ujjaival "dörzsöl" ott lenn. Felugrottam és kérdeztem, hogy ez mi volt...bocsánatot kért, én meg mondtam, hogy akkor most megyek. Azóta egyszer találkoztunk, de nem tudtam már úgy viselkedni vele, mint előtte, sajnos elég bunkó is voltam, úgyhogy onnantól megpróbáltam jegelni vele mindenféle kapcsolattartást. Aztán tegnap írt egy levelet, hogy ő régóta szerelmes és nem bírja tovább, le akar feküdni...olvasni is rossz volt, de egyben sajnálom is őt rohadtul, mert nem tehet róla, hogy ilyen. De én meg nem kívánok egy nőt...azzal fenyeget, hogy öngyilkos lesz bánatában, ha én is (nem tudom még ki?) elutasítom. Írtam neki, hogy miért nem keres hasonló érdeklődésű lányt, de nem válaszol, remélem nem csinál hülyeséget?? Mit tegyek?


2017. ápr. 10. 14:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Klasszikus érzelmi zsarolás, be ne dőlj neki.
2017. ápr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%

Mit csinálj?

Told arrébb a bilit, mert belelóg a kezed.

2017. ápr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%

Tidatosítania kéne, nem mindenki biszex...

Ez nem is igazán számít visszautasításnak.... Mond meg neki. Ne érezze visszautasításnak, ha lány nem vonzódik lányokhoz.

Basszus...

2017. ápr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%

Jaj, félreértettem volna, és te is lány vagy? Akkor bocsánat, azt hittem, egy kiskamasz konfabulál.

Befogom a számat.

2017. ápr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4# mert el se olvasod a kérdést, jellemző gyakoris felhasználó vagy már bocs...
2017. ápr. 10. 14:27
 6/19 anonim ***** válasza:
Azért nem öli meg magàt senki se mert a màsik nem fekszik le vele..max az szojta akit megerőszakoltak..a viszonzatlan szerelmet lehet akàr egynemű azért ki lehet heverni max önsanyargato életmofba esik az ember pia nem evés depi.. :(
2017. ápr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis érzelmi zsarolás, tényleg ne dőlj be neki, mert majdnem biztos, hogy nem teszi meg. A másik meg egyszerű: ha nem vagy biszexuális vagy homoszexuális, akkor nem. Nem kell ezt magyarázni.
2017. ápr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Még egyszer elnézést kérek, a végét valóban átfutottam csak, mert annyira beleéltem magam, hogy egy fiatal fiú erotikus álma... Röstellem, el is határoztam, hogy kimaradok.

2017. ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8# egy fiatal lány rémálma :D
2017. ápr. 10. 14:46
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Akármit is csinál, az ilyen jellegű zsarolásnak ne engedj.

Öngyilkossággal zsarolni valaki rettenetesen önző, undorító dolog, és ha egyszer engedsz neki, akkor azzal csak megerősíted abban, hogy ezzel célt érhet.

Voltam már én is ilyen szituban, hogy ezzel zsarolt egy csaj, meg akart kicsikarni dolgokat belőlem. És hülye voltam, mert nagyon sajnáltam, engedtem neki, de az ő problémái ezzel nem oldódtak meg.


Egyébként ha kinyírja magát, az sem a te hibád lesz, csak épp arra játszik, hogy elérje, hogy te érezz bűntudatot. De ne engedj ennek.

2017. ápr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!