Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsam meg a csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg a csajt aki nagyon tetszik nekem és lehet hogy én is neki? Bővebben lent! 20/F.

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok és tetszik nekem nagyon egy 18 éves lány. Már nagyon sokszor láttam már szemeztem is vele sokat. Ma 1 buszon mentünk haza felé de csak 2 megállót mert ő le szállt mert ott lakik. A buszon végig őt néztem és néha-néha ő is rám pillantott. Mikor le szállt és sétált haza felé én a busszal el mentem mellette és mosolyogtam rá meg integettem is neki és ő pedig vissza mosolygott rám. Sajnos kicsit szégyenlős vagyok ilyen téren. Nem tudok róla semmit sem sem a nevét sem hogy melyik házban lakik. Csupán ma az egyszer jöttem vele haza délután egy buszon. Nagyon ritkán néha reggelente hétköznapon mikor reggel suliba megyünk akkor jön azzal a busszal amivel én. De akkor barátnőjével jön néha és néha egyedül. Hogyan adhatnám a tudtára hogy nagyon be jön nekem??? Légyszíves segítsetek nekem!!! Előre is nagyon szépen köszönöm!!! 20/F.

2017. ápr. 11. 13:46
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Még semmi. Segítséget kérek tőletek!!!
2017. ápr. 17. 06:26
 12/33 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre eddig, ha valami sikerülni akar, sikerülni is fog.
2017. ápr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Miért??? Na amúgy az új csajjal nagyon össze akarok jönni ebbe kérem a segítségeteket!!!
2017. ápr. 18. 06:27
 14/33 anonim ***** válasza:

Milyen segítségre vársz?

Oda kell menni hozzá, megszólítani, kicsit beszélgetni vele, megmondani neki, hogy szimpatikus és szeretnéd egy kicsit jobban megismerni. De most erre nem érsz rá, ezért megbeszélsz vele egy találkozót (elsőre ne használd a randi szót), ha láthatóan nincs sok kedve hozzá, akkor mondd meg neki, hogy csak egy félórát kérsz, azalatt kiderül, hogy érdemes-e folytatni.

2017. ápr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Köszi ez már meg volt meg beszéltük hogy majd találkozunk csak azt mondta hogy a héten még nem akar majd utána. Olyan segítséget hogy miket mondjak neki facen hogy még jobban forrjon köztünk a levegő???
2017. ápr. 18. 16:20
 16/33 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan, hogy elmondjuk. Vagy tudod, vagy nem. Rá kell érezni, meg kell érni hozzá. Egyszer csak jön. Nincs recept.
2017. ápr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Sajnos mostanában 2 napja nem ír vissza semmire sem. Mitévő legyek??? Pedig mindent folyamatosan lát amit írok neki!!!
2017. ápr. 21. 12:08
 18/33 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd.
2017. ápr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha nem mindent a szádba kéne adni. Ne légy már ilyen nyomi, használd a fantáziád... Meg mi ez a sok felkiáltójel és kérdőjel? Nagyon unszimpatikusan írsz, így én sem írnék neked vissza. Legyél izgalmasabb, vedd kissé humorosra, legyél közvetlen.
2017. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Jah meg mi a fenét akarsz azzal a kuponnal? Vásárolj ha van kedved, miért itt mutogatod? :D
2017. ápr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!