Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsam meg a csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg a csajt aki nagyon tetszik nekem és lehet hogy én is neki? Bővebben lent! 20/F.

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok és tetszik nekem nagyon egy 18 éves lány. Már nagyon sokszor láttam már szemeztem is vele sokat. Ma 1 buszon mentünk haza felé de csak 2 megállót mert ő le szállt mert ott lakik. A buszon végig őt néztem és néha-néha ő is rám pillantott. Mikor le szállt és sétált haza felé én a busszal el mentem mellette és mosolyogtam rá meg integettem is neki és ő pedig vissza mosolygott rám. Sajnos kicsit szégyenlős vagyok ilyen téren. Nem tudok róla semmit sem sem a nevét sem hogy melyik házban lakik. Csupán ma az egyszer jöttem vele haza délután egy buszon. Nagyon ritkán néha reggelente hétköznapon mikor reggel suliba megyünk akkor jön azzal a busszal amivel én. De akkor barátnőjével jön néha és néha egyedül. Hogyan adhatnám a tudtára hogy nagyon be jön nekem??? Légyszíves segítsetek nekem!!! Előre is nagyon szépen köszönöm!!! 20/F.

2017. ápr. 11. 13:46
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de 20 éves létedre ennél tökösebbnek kellene lenned. Ha magamból indulok ki, egy 18 éves lánynak férfi kell, nem egy majom.

Kapd össze magad öcsi!


Ja es a fogalmazásod mellé a helyesírásod is csapnivaló.

Ne írd külön a lenyalt, elment, leszállt szavakat, mert nagyon béna.

Hajrá!

2017. ápr. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Akkor kérlek írjátok már nekem 1 sablon szöveget hogy mit kéne neki most írnom!!! És ne azt mondjátok hogy semmit mert már el rontottam hanem segítsetek!!
2017. ápr. 23. 07:04
 23/33 A kérdező kommentje:
Most nagy baj van! Eddig 1 hétig kedvesen normálisan beszélgettünk Facebookon most pedig elnémított messengeren!!! Jajj valamit segítsetek kérlek ezt oldjuk meg mert én ebbe bele halok most tele tudnám sírni a Dunát most nagyon szomorú vagyok!!! :'(
2017. ápr. 25. 16:45
 24/33 anonim ***** válasza:
Úristen kérdező. Nekem még sosem volt barátnőm, sosem randiztam, és eddig nem sokkal több, mint egy lánynak jöttem be különöeebben (akit mef én nem bírtam), de a te szintedre sosem süllyednék. Mi ez a hozzáállás, hogy a Dunát is telesírnád? xd Egy ember miatt? Habár, hogy őszinte legyek, a lány helyében én is némítottalak volna. Nem tűnsz szimpatikusnak. 16f
2017. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Miért mondod ezt? És honnan tudod hogy miért némított le???
2017. ápr. 25. 17:26
 26/33 anonim ***** válasza:

Nem egy 20 éves szinten vagy, agyilag olyan 15 éves tini korba tennélek... Ha nem jössz be neki, ha nem írt vissza napokat akkor mégis mit akarsz még? Nem bírod felfogni hogy ezen kár gondolkodnod, ez a vonat már elment? Lásd le is némított/ tiltott vagy mi a csoda, én ugyanezt tettem volna. Ha valaki nem szimpatikus már neten keresztül sem minek húzni és egymás idejét rabolni?


Mi lenne ha nem kéne mindent a szádba rágni, ha olvasnál valamit a neten a csajozásról vagy könyvből és használnád a fantáziád?


Először is szedd össze a tököd, okulj és hozzád való csajt keress, a te súlycsoportodban...

2017. ápr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Milyen hetekig nem írt előtte? Te semmit nem tudsz! Ne szólj bele! Még most délután 4kor is írt nekem! Na és ismerkedtünk és be jövünk egymásnak mondtuk is ezt egymásnak!
2017. ápr. 25. 18:27
 28/33 anonim ***** válasza:

Te nagyon hülye vagy, még értelmezni sem tudod az üzenetem. Azt írtam napokat nem írt, 3X visszaolvastam hogy mi a szar, miről beszélsz.. Kár volt írnom is, nem fogok lealacsonyodni a szintedre.

Nem veszed észre hogy egyszer ezt, majd máskor totál mást közölsz? Skizofrén....

2017. ápr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
82%

Én csak egy dolgot tudok erre mondani...

WTF...

2017. ápr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Segítsetek légyszíves!!!
2017. ápr. 26. 09:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!