Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk! Hogy reagaljatok le ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Hogy reagaljatok le ha egy lany szerelmet val? Nem szemelyesen.

Figyelt kérdés

Tudom,hogy eleg szanalmas a story.

Tegnap buliztunk,kicsit sokat ittam,es hat az egyik fiu,aki nekem tetszik hazavitt.Eleg nehezen sikerult hazamennem,probalt segiteni de en nem hagytam inkabb elkuldtem.Igy Ő elment.Facen rairtam es addig jutott a beszelgetes mig nem valahogy elarultam,hogy szeretem.


Ugy nez ki nagyon meglepodott.Folyamat kerdezte hogy honnan jottem ra erre,meg hogy hogy...


Mondtam neki,hogy felejtse el ezt az egeszet amiz momdtam neki...ő el lepezt aludni,es azt mondta nem fogja tudni,es hogy majd ma megbeszeljuk.


Azota se jelentkezett...Persze tudom itt az unnep van fontosabb dolga is...


Nem is ertem miert varok arra,hogy jelentkezzen...


2017. ápr. 16. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék neki, ha nem jön be akkor is megbeszélném vele a dolgot és próbálnék a legkevesebb fájdalmat okozva nemet mondani, ha tetszik mindenképp megragadnám az alkalmat ,hogy jobban megismerhessem és esetleg kialakuljon valami.
2017. ápr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bad G-Sus ***** válasza:
full csicska :D ha vki ilyesmit akar mondani az élőbe adja elő magát.
2017. ápr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy senki nem tudja megadni a valaszt de vajon keresni fog?

Vajon mit jelenthet az,hogy o nem fogja tudni elfelejteni?

2017. ápr. 16. 16:27
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
A szép a lány akkor örülök neki, ha nem szép akkor nem örülök neki.
2017. ápr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen,nem szep dolog,hogy ezt nem szemelyesen mondtam el.Viszont nem is volt tervbe,hpgy valaha is elmondom neki,egyszeruen igy alakult....
2017. ápr. 16. 16:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem hinném el, de ha normálisan néznék ki, akkor elhinném és örülnék neki.
2017. ápr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán egy kicsit megijedt, mert ilyen élménye még sose volt, az biztos! Lehet, hogy nem tudja, hogy komolyan veheti-e, és most azon töpreng, hogy hülyét csinál-e magából, ha megkeres.

Minthogy eléggé megkeverted a vallomással, meg annak a visszavonásával, most talán neked kéne jelentkezned. Mi lenne, ha tök nyugodtan, mintha semmi sem történt volna, ráírnál valamit? A holnapi nap nem szerencsés ebből a szempontból, mert könnyen félreérthető minden szó (Följössz meglocsolni?). :) De lehet, hogy meg tudod oldani, mégis.

Azután, lassan rá lehet terelni a szót az esti beszélgetésre, és tisztázni. :) Ne húzd sokáig, tudd, hogy nagyon zavarban van! És neked se jó így. :)

2017. ápr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, aki "kicsit sokat ivott", arra nem hiszem, hogy igényt tartanék párkapcsolatra. Így legfeljebb megköszönném az érdeklődését, de megmondanám neki, hogy nem egymást keressük.
2017. máj. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1: Aranyos vagy.:)
2017. máj. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!