Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogy kezelitek a visszautas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezelitek a visszautasítást ugyanis életembe először visszautasítottak és teljesen padlóra kerültem?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok és felmentem kipróbálás szintjén egy internetes társkeresőre. Egy szimpatikus lány megtetszett és ráírtam, azt a választ kaptam hogy bocsi de nem egymást keressük.

Teljesen meglepődtem ezen ilyen még velem nem történt, eddig mindig akit szerettem volna összejött igaz nem interneten próbálkoztam.

Ezek után persze azonnal megírtam a véleményem neki hogy ezt hogy képzeli úgy hogy nem is találkoztunk, miből látja ezt stb. És azonnal töröltem magam az oldalról pedig fizettem is érte...

Azóta teljesen kivagyok befelé fordultam, titeket már urasított vissza nő? Ennyire ronda lennék? Hogyan dolgozzátok fel?


2017. ápr. 18. 10:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Lehet h nem birja a hisztis ferfiakat:))))
2017. ápr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Eloszor is, szedd ossze magad. A netes tarskeresok masok, mint a valo eletben. Amugy meg van ilyen, h nem jossz be a csajnak a keped alapjan. Es mivel netes tarskeresorol va szo, szive joga azt mondani, h nem teged keres. Errol szol a netes tarskereses. Ha ezt nem birod, akkor ne ismerkedj a neten.
2017. ápr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Remélem troll vagy megtiszteltetés hogy beszélsz velük egy kapcsolatban tisztelni kell azt akit szeretsz nem lenézni
2017. ápr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Srácok, a kérdező csak trollkodik :D
2017. ápr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ez egy ordas nagy kamu.
2017. ápr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
15. Ezt nem értem.....Miért kamuznék? Mi lenne ebben a kamu?
2017. ápr. 18. 12:01
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Az kérlek szépen, hogy nem létezhet olyan ember 32 évesen, aki az ő saját, 3 mintából àlló "felmérése" alapján levonja azt a következtetést, hogy ő mindenkinek kell. Aki ezt hiszi, az vagy szatyorban élt eddig, emberektől elzárva, vagy nagyon buta, vagy hülyéskedik egy anonim fórumon.

Ilyen korban kell már annyi tapasztalatnak lennie, hogy tudja, ez nem így van, és be kell tudni látnia, hogy nagy szerencséje volt mindhárom alkalommal.

Ambivalens tehát, hogy volt már 3 kapcsolatod, amik hosszúak, és fentieket mégsem láttad magad körül.

2017. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#17

keress rá a Wikipédián, hogy mi ez a két szó

- ambivalens

- indifferens

2017. ápr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
LOL xD
2017. ápr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Tizennyolcaska, nekem nem kell wiki ahhoz, hogy tudjam, mit jelentenek ezek a szavak. Maradjunk annyiban, hogy jól használtam az idegen szót, neked vannak szövegértelmezési problémáid, ha az indifferens kifejezés illik szerinted a mondatba helyette.

Gondold végig.

2017. ápr. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!