Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet 32 éves férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet 32 éves férfiként (eddig mindig volt kapcsolatom, de 4 hónapja semmi, mióta elhagytak) nem görcsösen keresni a páromat és nem mellbevágónak venni az x számú visszautasítást (régen nem fájt, jött a következő)?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, megválogatom kinél próbálkozom be, egyáltalán nem fullos nőket kell ez alatt érteni.
2017. ápr. 12. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát a mindent tudó gömböm nem sokat tudott neked mondani azzal kapcsolatban, hogy most mi van. Próbálkozz tovább és ne add fel.


Hűűű.. egyébként nehogy padlót fogjál, mert 4 hónapja már egyedül vagy. Remélem nem vagy kapcsolatfüggő?

2017. ápr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, csak azóta visszautasítások vannak csak. Korrekt kinézetű, rendes munkahelyen dolgozó férfi vagyok, nagy baj nincs velem. De rossz, hogy régebben sok pozitív jelzés volt, kevés negatív. Most meg csak visszautasítások jutnak osztályrészként.
2017. ápr. 12. 19:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hagysz fel egy időre a próbálkozással? Lehet, jót tenne egy kis szünet + nem feszülnél rá annyira.
2017. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy ideig én szórtam ki a lányokat, aztán ők engem. Most 2:2 az állás kíváncsi vagyok mi lesz legközelebb. (azért csak 2:2, mert hosszútávban gondolkodtam mindig is)

30/f

2017. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy a visszautasítások miatt elvesztetted az önbizalmadat és ezt megérzik Rajtad a csajok.


Egy pasinál (nőnél is) nagyon vonzó ha van önbizalma, talpraesett, határozott, és ez általában már az első percekben lejön.

2017. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is szüneteltesd a próbálkozást egy ideig. Lehet, hogy akkor fogsz normálisat találni, amikor nem is keresel. Foglalkozz magaddal, keress valami hobbit. A nőknek bejön ha valakin látszik, hogy jól érzi magát a bőrében, és elégedett az életével.
2017. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!