Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőn láttam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőn láttam egy kedves, mosolygós lányt,27 éves, Budapesti. Miért törölte magát? Épp írni akartam neki.

Figyelt kérdés

Hátha egy minimális esély van, hogy itt vagy.

Két kép volt rólad, egy közeli, mosolygós, meg egy sötétben készült, kicsit távolabbi. A páratlanon voltál, tegnap törölted magad, amikor írni akartam.


2017. ápr. 19. 11:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerinted miért törölte magát?
2017. ápr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hát jó kérdés.

Tudom, lehet, hogy talált valakit, de csak pár napig volt fent, az alatt nem hiszem, hogy ki is alakult úgy egy kapcsolat, hogy törölje magát. Még van egy kis esély.


Lehet, hogy csak meggondolta magát valamiért, bármi lehet.

2017. ápr. 19. 11:37
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

Ne aggódj, majd találsz másikat. Egy idealizált kép tetszett meg úgyis, nem maga a nő. Szinte minden társkeresős nőnek vannak mosolygós fotói, mert a legjobb arcukat akarják mutatni a férfiaknak.


Amúgy meg 99%, hogy nem kaptál volna választ, vagy esetleg egy ilyet: "Ne haragudj, de nem egymást keressük.":)

2017. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. De az ilyen lányok nagyon tetszenek nekem, el tudok olvadni tőlük. Vannak fent többen is, de nem sokan, és ők is gyorsan törlik magukat.
2017. ápr. 19. 11:43
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Első voltam. Vagy talált valakit (bár kétlem) vagy hamar elege lett abból hogy 100 ezren írnak rá, mert ez így embertelen. Körülbelül hasonló okokból töröltem én is magam, nem azért mert találtam valakit...
2017. ápr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

Honnan a keciből tudjuk mi ezt? :D

Ennyire ne legyél már balfsz

2017. ápr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

De lehet, hogy köztük volt életed szerelme. Ha ezért törlöd magad, sok lehetőséget elveszel magadtól.

Kitartóbbnak kell lenni.

2017. ápr. 19. 12:08
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Biztos máshogy képzelte el a netes társkeresősdit. Nem gondolta, hogy dickpic-ek tucatjait kapja majd, plusz azt sem, hogy 50+os fickóktól kap majd szexuális ajánlatokat, ill. hogy rendszeresen a tarifájáról érdeklődnek vagy hogy édeshármasba akarják bevenni. Gondolom, kicsit több romantikát várt:)
2017. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ezek közül valami:

-összejött valakivel

-eléggé megtuningolták az ego-ját

-senki sem volt elég jó neki

-megcsömörlött attól, hogy a társkeresőn a társkeresők társat keresnek, ezért írtak neki, pedig ő azt várta, hogy csak brad pitt(vagy hasonló) ír neki hogy feleségül venné

2017. ápr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak tiltott?
2017. ápr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!