Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőn láttam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőn láttam egy kedves, mosolygós lányt,27 éves, Budapesti. Miért törölte magát? Épp írni akartam neki.

Figyelt kérdés

Hátha egy minimális esély van, hogy itt vagy.

Két kép volt rólad, egy közeli, mosolygós, meg egy sötétben készült, kicsit távolabbi. A páratlanon voltál, tegnap törölted magad, amikor írni akartam.


2017. ápr. 19. 11:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem tiltott, biztos, hogy törölte magát. De miért is tiltana, ha nem írtam neki semmit.


Ha másnak sem jelenik meg, akkor törölte :(

[link]

2017. ápr. 19. 16:46
 12/15 A kérdező kommentje:
Moderátoroknak: tudom, ez tilos, de biztos vagyok benne, hogy nem elérhető másnak sem.
2017. ápr. 19. 16:47
 13/15 anonim ***** válasza:

Tényleg törölte.

Ez mondjuk nem tilos, társkeresőn nyilvános hirdetések vannak, bárki megtalálhatja, meg félig-meddig anonim, gondolom. Más lenne a helyzet, ha Facebookot linkeltél volna be.

2017. ápr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Vagy kibékült a hapsijával, akivel összebalhézott és csak hirtelen felindulásból regelt.
2017. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem annyira anonim, bárki meg tud róla nézni mindent regisztráció nélkül is, csak a képeket nem tudja kinagyítani.


Hát kár érte, elszalasztottam a lehetőséget. Tanulságos eset, ha regisztrál egy új lány, gyorsan írni kell neki, mert hátha ő ennél is gyorsabban törli magát.

2017. ápr. 20. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!