Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz/nyikhaj/alacsony és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz/nyikhaj/alacsony és sovány pasik! Ti sem tudtok magatokra teljes értékű felnőtt férfiként tekinteni, akihez egy nő tudna vonzódni?

Figyelt kérdés
Amikor bárhol járok és látom azt a sok 180 körüli magas 75-80 kilós pasit, ahogy a barátnőikkel kézen fogva örömittasan sétálnak - akik sokszor nagyobb darabok, mint én - akkor belegondolok, hogyan lett így elszúrva a genetikám, serdülőkori fejlődésem vagy tudom is én mi, hogy testalkat tekintetében ennyire KO-ra kerüljek a húszas éveimre. Amikor meglátom ezeket a párocskákat, akkor a szívem is elszorul, mert tudom, hogy bennem 0 férfiasság és vonzó attitűd van és emiatt szűzként fogom leélni a hátralévő (remélhetőleg nem sok) éveimet. Ti szoktatok azon gondolkodni, hogy mennyire igazságtalan is tud lenni az élet? Úgy járok-kelek a többi férfi között, mintha nem is ugyanabból a fajból származnánk. Mint amikor a palotapincsi próbálna a rottweilerek között érvényesülni és párzásra invitálni az egyik nőstényt. Nagyon rossz érzés. Ma is láttam egy 173-175 körüli atombombázó szőke csajt, aki "velem egy idős!!" lehetett és akkora formás feneke volt, hogy én két kézzel tudtam volna csak a felét megtapizni. És objektívan nézve teljesen normális női méretei voltak, nem egy debella brünhilda. A szexuális paramétereink egyeztethetőségébe inkább bele sem merek gondolni. És akkor eszembe jut, hogy rám a 30/32-es farmernadrágok sem jók és sok ruhaboltban a gyerekosztályon a 13-15 éves korosztály méretei sem passzolnak rám. Szörnyű érzés! Van ilyen hozzám hasonló sorstárs köztetek? Szívesen meghallgatnálak benneteket. A csajok véleménye is érdekelne, de úgy is tudom, hogy ők csupán önbizalomépítő közhelyeket pufogtatnának (a való életben persze emberszámba sem vennének).

2017. ápr. 19. 20:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Messi 170 magas kb, nem 160.

Én 171 magas vagyok, 56 kiló voltam, elkezdtem kondizni, most vagyok 72 és nagyon férfiasnak érzem magam, küzdősportolok is. Ha 4 kiló izmot szedtél fel személyi edzővel, akkor az edzővel nemvolt oké valami.

2017. ápr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Vagy nem kajált eleget, kizárt hogy ha valakinek nincs pl. emésztési/felszívódási problémája (amit meg lehet gyógyszeresen kezelni), ne fejlődjön az izomtömege megfelelő mennyiségű kaja, edzés és pihenés mellett.
2017. ápr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
10%
A 170 cm egyáltalán nem alacsony, az amit pedig csinálsz, tényleg hiszti és sajnáltatás. Én is 170 cm vagyok, csak én nő vagyok. 21 éves koromig nagyon vékony voltam, szörnyen néztem ki. Elkezdtem enni sok olyan kaját, amikben magas a kalória, még ha egészségtelen is volt, akkor is, azóta ott tartok, hogy már fogyókúrázok, mert szépen kikerekedtem. Én is genetikailag voltam/vagyok vékony, a szüleim is vékonyak voltak nagyon. Enni kell.
2017. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
A 170 cm igenis alacsony. Én is annyi vagyok, és a férfiak 99%-a, illetve a nők kb. 70-80%-a magasabb nálam.
2017. ápr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

"A 170 cm egyáltalán nem alacsony..."


"Én is 170 cm vagyok, csak én nő vagyok."


Nem érzel óriási ellentmondást a kettő között. Direkt kértem mindenkit a kérdésleírásban, hogy írjátok meg a húsba vágóan őszinte véleményeiteket, mert tényleg felesleges egy anonim oldalon a másikat hitegetni. Persze lehet, hogy szerinted nem alacsony a 170 egy pasinak (nem tudhatom), talán járnál is velem és tényleg komolyan gondoltad, amit írtál, de a nők 98%-nak a véleménye ezer százalék, hogy a tiéddel szöges ellentétben lenne. Persze mindenkinek köszi a választ, mindenkit felpontozok csak a te kommented tényleg nagyon hitegetésnek tűnik.

2017. ápr. 20. 19:34
 16/27 anonim ***** válasza:
Hitegetés? Ember, több milliárd ember él a földön, mindenkinek más a véleménye, a nézőpontja. És igen én 170 cm vagyok és nő vagyok és ismerek alacsonyabb pasikat, férfiakat, akiknek van feleségük/barátnőjük, örülj inkább, hogy nem 150-160 cm vagy férfiként, mert az már férfiként tényleg alacsony. Ha neked ez a legnagyobb problémád akkor nagyon sajnállak.
2017. máj. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Amúgy meg a szilikon,agyonszolizott, mű kváknak tényleg lehet alacsony még a 170 cm is,azoknak kigyúrt,magas férfi kell, de ha neked ez az ideálod és az ő véleményükre adsz, akkor adj a véleményükre.

Ha tetszene vagy szerelmes lennék egy 170 cm-es férfiba, akkor járnék vele igenis, én 170 cm-mel nem veszek fel magas sarkút sem mert úgy magasabbnak tűnök. De veled valószínű hogy nem járnék, mert a kisugárzásodból látni lehetne, hogy milyen megkeseredett,savanyú,negatív vagy, úgyhogy ezért nem is kellenél.

2017. máj. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
írni fogok de most fárad vagyok..
2017. máj. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

"Ha tetszene vagy szerelmes lennék egy 170 cm-es férfiba, akkor járnék vele igenis"

De soha nem tetszene és soha nem lennél szerelmes egy 170 cm-es férfiba.

2017. máj. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
#19: Így igaz!
2017. máj. 9. 12:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!