Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz/nyikhaj/alacsony és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz/nyikhaj/alacsony és sovány pasik! Ti sem tudtok magatokra teljes értékű felnőtt férfiként tekinteni, akihez egy nő tudna vonzódni?

Figyelt kérdés
Amikor bárhol járok és látom azt a sok 180 körüli magas 75-80 kilós pasit, ahogy a barátnőikkel kézen fogva örömittasan sétálnak - akik sokszor nagyobb darabok, mint én - akkor belegondolok, hogyan lett így elszúrva a genetikám, serdülőkori fejlődésem vagy tudom is én mi, hogy testalkat tekintetében ennyire KO-ra kerüljek a húszas éveimre. Amikor meglátom ezeket a párocskákat, akkor a szívem is elszorul, mert tudom, hogy bennem 0 férfiasság és vonzó attitűd van és emiatt szűzként fogom leélni a hátralévő (remélhetőleg nem sok) éveimet. Ti szoktatok azon gondolkodni, hogy mennyire igazságtalan is tud lenni az élet? Úgy járok-kelek a többi férfi között, mintha nem is ugyanabból a fajból származnánk. Mint amikor a palotapincsi próbálna a rottweilerek között érvényesülni és párzásra invitálni az egyik nőstényt. Nagyon rossz érzés. Ma is láttam egy 173-175 körüli atombombázó szőke csajt, aki "velem egy idős!!" lehetett és akkora formás feneke volt, hogy én két kézzel tudtam volna csak a felét megtapizni. És objektívan nézve teljesen normális női méretei voltak, nem egy debella brünhilda. A szexuális paramétereink egyeztethetőségébe inkább bele sem merek gondolni. És akkor eszembe jut, hogy rám a 30/32-es farmernadrágok sem jók és sok ruhaboltban a gyerekosztályon a 13-15 éves korosztály méretei sem passzolnak rám. Szörnyű érzés! Van ilyen hozzám hasonló sorstárs köztetek? Szívesen meghallgatnálak benneteket. A csajok véleménye is érdekelne, de úgy is tudom, hogy ők csupán önbizalomépítő közhelyeket pufogtatnának (a való életben persze emberszámba sem vennének).

2017. ápr. 19. 20:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Akkor sajnáltasd magad tovább, csak mert kifogtál egy rossz személyi edzőt és nagy eséllyel kajálni sem kajáltál rendesen.
2017. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
64%
képzeld el nekem az exbarátom is 170 cm és én is annyi vagyok. Ő hagyott el, én 1 évet szenvedtem miatta. 170 cm -es férfiak is találnak maguknak barátnőt. Te kérdező és a 19-es válaszoló azért nem fogtok találni, mert nagyon buták vagytok.
2017. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

nah akkor most irok


170 cm vagy az alatti férfiakat kérdeznék....--ez mind az én kérdéseim, rálehet keresni itt a gyakon.


Amúgy 170 cm vagyok, 2 hónap és 30 éves leszek, szűz vagyok, soha nem volt barátnőm.


170 cm férfiba alacsony, nem is kicsit, 178-180 cm az átlag. Nőbe 168-170 cm


Nem tudom ti hogy vagytok vele, de a nők még arra se méltatják az ekkorákra mint én, hogy ránézzenek. Ha meg rámnéznek, egyből levágom, hogy fujjj törpe, mint néz ez engem, azt az utálatot az arcán nem lehet leírni. Pedig nem vagyok csúnya egyáltalán....de az hogy 170 lettem az egész életemre hatással lett.


Köszönöm apucinak az is 168 cm volt...elvágta az életem rendesen.


14 évesen is ekkora voltam azóta nem nőttem. pedig milyen jó lett volna az életem nekem. 2-3 évet kellett volna még fejlődnöm, de mivel törpe az apám én is az lettem.

2017. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Apád is talált magának legalább egy nőt, különben te sem élnél.
2017. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Régen a 160 centis férfi számított alacsonynak, így a 170 centis még találhatott nőt, a 160-as meg nem örökítette tovább a génjeit, így mára már az utóbbi kategória szinte ki is halt. Most a 170 centisek vannak soron, mint legalacsonyabbak, akik nem szaporodhatnak.
2017. máj. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Férfiba a 170 cm az kb 1600-1700-as években lehetett átlag


és az csak duma, hogy a mai fiatalok milyen magasak...100 éve is magasak voltak...minden attól függ mekkorák a szülők.


Amúgy a 170 cm magas férfinak eszébe se jusson, hogy gyereket csinál !!! Legyen benne annyi önértékelés, hogy ne akarja már elrontani a fia életét.


Én hittem benne, hogy boldog, jó életem lesz, de be kellett látnom, kb 16 évesen, hogy nekem ennyi volt...soha nem érezhetem igazán, hogy férfi vagyok a rohadt apám miatt.


Nem az a bajom, hogy nem dugtam, mert ha az lenne akkor elmennék prostihoz, hanem az, hogy nem nőttem meg, 14 éves korom óra ekkora vagyok, elképesztő módon megváltozott a személyiségem rossz irányba, gyakorlatilag élő hulla vagyok. Nagyon durván aszociális, el se tudjátok képzelni mennyire. Állandó depresszióba vagyok. Nem mozdulok ki a lakásból csak nagyon muszáj, akkor is a földet nézem vagy kerülöm a tömeget. Ha velem szembe jön magasabb ember átmegyek a másik oldalra...arról meg nem is beszélek, ha meglátok egy jó nőt és magasabb nálam...

2017. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Utolsó te beteg vagy.

Én 170 cm magas vagyok, a barátnőm magasabb 2-3 centivel, egy nagyon csinos és okos nőről van szó. Csak akarni kell. A magasaktól sem tartok. Voltam 55-60 kg-s együtéses gyerek, aztán nekiálltam kondizni és küzdősportolni. Most egy szakállas, 75 kg-s jó kondiban lévő srác vagyok, aki egy utcai verekedés során sem igazán kap ki a magasaktól ahogy te mondod. Tegyél magadért, és alacsonyan is lehetsz az élet királya. Kitartáson van a hangsúly.

2017. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!