Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mi kelti fel egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi kelti fel egy nő érdeklődését egy férfiban?

Figyelt kérdés
Nem a külsejére gondolok!
2017. ápr. 21. 02:48
 1/8 anonim ***** válasza:
A magabiztosság. Rengeteg tutyi-mutyi alakkal találkozom, amitől férfiatlanná válnak.
2017. ápr. 21. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha potenciális szerelmi/szexuális partnernek mutatja magát.

Kimutatja a vonzalmát, mondogatja, hogy szeretné barátnőjének, szeretőjének a nőt. Fontos neki ez az életterület és sok figyelmet, energiát szentel neki.

És ha erre elég érettnek és felkészültnek is mutatkozik.

(Pl. intim higiéné területén, meg az együttlétek komfortos körülményeinek biztosítása terén.)

2017. ápr. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

De más nőknek más fontos a párkapcsolatban. Pl. van, akinek a családalapítás, a családi élet. Ők pl. azt nézik, mennyire tettrekész a családi életre a férfi - nem pedig azt, amit az előzőekben írtam, hogy a szerelmi életre mennyire kész.

Ezeknek a családcentrikus nőknek sokszor még az sem számít, hogy a férjük/partnerük mással él szerelmi életet, nem velük.

2017. ápr. 21. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

"Rengeteg tutyi-mutyi alakkal találkozom, amitől férfiatlanná válnak."


én meg rengeteg idiótával találkozom, akik meg akarják mondani, mitől lesz valaki nőies vagy férfias :)

2017. ápr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A pénztárcája.
2017. ápr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Laza, intelligens, magabiztos, céltudatos, kiegyensúlyozott, kitartó. Jó a humora, egyszerre erős férfi, aki ha kell, levadász, de tud gyengéd szerető is lenni. :) Akinek nem durran ki az egoja, nem törődik a nőkkel, csak én kellek neki, de én nagyon. Aki mellett igazi Nőnek, nagyon jó nőnek érezhetem magam. :)
2017. ápr. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6- os,ebben elég sok az ellentmondás!
2017. ápr. 25. 08:44
 8/8 anonim ***** válasza:
7: Nem a 6-os vagyok, de megkérdezném, hogy miért?
2017. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!