Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adnátok még esélyt? Megismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok még esélyt? Megismerkedtem társkeresőn egy férfival, aki szintén a városban él.

Figyelt kérdés
Leveleztünk, majd egy alkalommal elmesélte hogy grillezés van és iszogatás. Másnap délután írt, hogy megivott egy üveg whisky-t. Pár nap múlva találkoztunk, kávéztunk, szimpatikusnak tűnt. Majd a következő randi helyett ismét írt délután hogy ne haragudjak, de iszogatott egy barátjával délelőtt és lefeküdt aludni. Egyébként a jogsija ittas vezetés miatt ugrott. Mondtam neki, hogy nem kérek piás emberekből, de esküdözik hogy ő nem olyan. Szerintetek?
2017. ápr. 21. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Most ezt mi alapján ítéljük meg pontosabban, mint te? Vagy milyen irányban várod a megerősítést?
2017. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként a jogsija ittas vezetés miatt ugrott."


Amennyiben nem veszhelyzetben ult be a volan moge ittasan (es senki mas nem tudta volna megoldani azt a helyzetet), akkor ez egy olyan dolog, ami miatt meg beszelni se nagyon beszelnek (ferfikent) vele.

2017. ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem!
2017. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nem ilyen :) Egy alkesz. Én sem kérnék többet belőle.
2017. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom....de amúgy igen, az ittas vezetés eleve negatív dolog.
2017. ápr. 21. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

" kávéztunk, szimpatikusnak tűnt."


Tudod, a még nem teljesen lecsúszott alkeszok tudnak szimpatikusnak tűnni, főleg, ha intelligensek. Ez viszont nem változtat azon, hogy alkesz, de minimum nagyívó, és ez nekem nagyon nem fér bele.


"de iszogatott egy barátjával délelőtt és lefeküdt aludni"


Értsd: Seggrészeg volt és olyan másnapos, hogy felkelni sem bírt. Kuka az ilyen alak.

2017. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 a 24 kisfarkas ***** válasza:
Hagyd a francba ha jót akarsz magadnak.. Az is lehet ha összejönnek vele es beiszik vagy magyarázol hogy ne igyon fekudjon le pihenje ki, lehet meg is ver.. Ne akarj ilyet magadnak!!
2017. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
piálást választja a randi helyett és te még 1 esélyt adnál neki? Nevetséges, hogy miért mindig az ilyen barmok után futtok!
2017. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!