Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismerkedtem társkeresőn...

Sandor23 kérdése:

Megismerkedtem társkeresőn egy orosz lánnyal! és eljön hozzán! Saját költség stb! írja szeret és boldog akar lenni velem! Megbízhatok orosznők? Véleményt mondjatok már! Fura egymaga jön el hozzám!

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 17:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2013. nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
eljön a vesédért és viszi a feketepiacra. kitalálom, fiatal vagy és egészséges a csaj meg szekszi? hmm? véged van--- páááá
2013. nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
De el ám, addig állj egy lábon...
2013. nov. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kamu... Tudod hányszor mondtak nekem ilyet? Persze onnan tudja h veled akar élni h neten keresztül teljesen megismert... Örülj ha nem maffiatag...
2013. nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
isten nyugosztaljon
2013. nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Úristen el ne hidd már! ez kamu a haveromat is beakarták szivatni ,hiába mondtam neki hogy kamu de aztán belátta , meg én is fent vagyok társkeresőn és folyamatosan írnak orosz lányok ,de érdekes amire elolvasom a levelet amit írtak már törölve is van a profiljuk ,hagynak egy email címet hogy ott írjak nekik:D nem tudom mi ez? de valami nagy átverés az biztos
2013. nov. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

igen szép lány képről!! Badoo.com társkeresőn ismertem meg! 27 éves! én meg 25 vagyok sajna bevalom nem találtam meg igazit! de tisztelet kivétellányoknál!akit igazán nem érdekli pénz! csak szeret fontos! sajna pénzről szol ma világ! közelbe lévö lány 4 km lakot! csak ugy járhatok udvarolni hozzá kocsival! de lánynak házza rémes...

facbookon nem ír! hanem email- címen ir! hiába kértem! nem jelöl és nem ír azon! ebben igazatok van! lehet vese , meg már utazási irodában volt büntetése volt 10 nap lejárt maradék pénzt befizetni és rendőrség ügye lett majdnem! vízum beszerezte stb bemutatkozása gyereket szeretne családot már! az ottani fiuk alkolisták nem szereti őket! apja neveli anya meghalt ... NAGYON KÖSZÖNÖM SZÉPEN tőletek választ kaptam! igen megszakítom vele kapcsolatot nem válaszolok már!

2013. nov. 27. 17:36
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Jobb is, hogy orosszal ismerkedsz, mert úgy látszik nem tudsz magyarul... Elkeserítő, hogy mennyire nem tudtok helyesen írni. :/
2013. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
kerdezo, te miert irsz ilyen furan? nem vagy magyar? amugy nekem volt ilyen neten kialakult kapcsolatom, 260km re lakott tolem a lany, eljott hozzam, es boldogak voltunk egy ideig..
2013. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg kevés a rendes lány ,ha nem vagy pénzes ,vagy nincs kocsid akkor már nem is kellesz akármilyen rendes pasi is vagy, viszont képesek összejönni 1 nyomorékkal is akinek van pénze nem számít hogy ronda és bunkó ,sajnos a legtöbb lány iyen, de azért vannak normális lányok is csak nehéz találni:) azokkal az orosz kamu csajokkal meg nem szabad foglalkozni, nekem is küldtek már képet ,az orosz lányok nagyon szépek és simán összejönnék eggyel ,de ez kamu az biztos
2013. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!