Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak esetében mi az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak esetében mi az a magasság, ami fölött már abszolút nincs ok az aggodalomra/panaszkodásra a társkereséssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ugye az országos férfi átlagmagasság 176 körül van, rengeteg helyen olvastam már, hogy a nők csak a 180 fölötti pasikra tudnak férfiként tekinteni és szerintük is nehezebb dolga van az alacsony pasiknak, ugyanakkor több olyan álszentnek tűnő hitegetést is olvastam már itt a gyk-n a nőktől, hogy mindegy milyen magas vagy, csak viselkedj férfiként, légy magabiztos és legyenek céljaid blabla. Ugyanakkor mégis azt kell konstatálnom, hogy én egyetemistaként, normális értékrendű és jóképűnek mondott srácként még mindig szűz vagyok 170 centivel, míg több 175-180 körüli ismerősömnek már jópár kapcsolata volt, pedig ők arcra kevésbé jóképűek, mint én. Szóval biztos van egy olyan magasság, amely fölött egy pasinak felesleges a magasságára fogni a sikertelenségét, de az egészen biztos, hogy nem én vagyok. Hány centi ez a lélektani határ?

2017. ápr. 22. 20:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szerintem 168 cm.

De a férfiassák nem a magasságtól függ.Menj el MMA-zni,senki sem meri majd azt mondani rád,hogy nem vagy férfias :DD

2017. ápr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
2méter
2017. ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!