Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak esetében mi az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak esetében mi az a magasság, ami fölött már abszolút nincs ok az aggodalomra/panaszkodásra a társkereséssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ugye az országos férfi átlagmagasság 176 körül van, rengeteg helyen olvastam már, hogy a nők csak a 180 fölötti pasikra tudnak férfiként tekinteni és szerintük is nehezebb dolga van az alacsony pasiknak, ugyanakkor több olyan álszentnek tűnő hitegetést is olvastam már itt a gyk-n a nőktől, hogy mindegy milyen magas vagy, csak viselkedj férfiként, légy magabiztos és legyenek céljaid blabla. Ugyanakkor mégis azt kell konstatálnom, hogy én egyetemistaként, normális értékrendű és jóképűnek mondott srácként még mindig szűz vagyok 170 centivel, míg több 175-180 körüli ismerősömnek már jópár kapcsolata volt, pedig ők arcra kevésbé jóképűek, mint én. Szóval biztos van egy olyan magasság, amely fölött egy pasinak felesleges a magasságára fogni a sikertelenségét, de az egészen biztos, hogy nem én vagyok. Hány centi ez a lélektani határ?

2017. ápr. 22. 20:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
56%
183 cm-mel, úgy érzem, hogy a magasságom semleges a sikeresség szempontjából. Igaz, nem hátrányos, de ahhoz úgy ~190-nek kellene lenni, hogy ebből előnyt tudjak szerezni. Környezetemben van egy-két ilyen magas férfi és látom, hogy egészen másképp állnak hozzájuk a nők. Ez van, én totál megértem az alacsonyabb férfiak dilemáját.
2017. ápr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

"Nekem eddig négy párkapcsolatom volt, mindegyik barátom 175 körül volt."


És ezzel mit akartál mondani??? Elolvastad a kérdésemet? Hol vagyok én 175? 170 cm magas vagyok!

2017. ápr. 22. 20:53
 13/22 anonim ***** válasza:
83%
És köztudott, hogy a nőknek gyárilag beépített "mérőszalag" van a szemükben, amivel +/- 5 centi eltérést is simán észrevesznek (sajnos péniszméretnél is használják). :D
2017. ápr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Krukutyán Levente ***** válasza:
81%

Na megint a magasság rinya...Te hallod még véletlen se keresd olyan tulajdonságodban a hibát, amin változtatni lehet, mert a végén még lenne barátnőd is.


Úgy se kapsz jó választ. Egy 140cm -s nőnek szerintem a 180 már sok is sok esetben. Keress magadnál fél fejjel kisebbet és csá ott már nem lehet ráfogni, ha ennyire a hepped ez.

2017. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A legrosszabb ***** válasza:
21%
A magasság pusztán egy az elképesztően sok tényező közül, aminek szükségszerű megfelelni a nők számára. Paraméterként a magasságra 185-öt mondanék, mint minimum.
2017. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
61%

Ha egymagasak vagytok a lánnyal, vagy alacsonyabb nálad, akkor szerintem tökmindegy. Volt csajom aki magassarkúban magasabb volt nálam, pedig 183 vagyok, de nyilván nem olyanok közt válogattam soha akik magasabbak nálam. Sok 170 körüli és alatti nő van, ne félj jut neked is belőlük.

30/f

2017. ápr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
39%
198 cm magas vagyok, és vannak nők, akiknek nem jövök be, vannak akiknek igen. Nem a magasság számít.
2017. ápr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
39%
Itt Rengetegen hivatkoznak a magasságukra, hogy azèrt sikertelenek, de nèha lányoktôl is látom, hogy îrjàk Èn ûgy ezek alapján 175 alatt gondolom, hogy csökkennek az esèlyek. De az igazság az,hogy èn 185 vagxok 3ès szűz, a volt osztàlytàrsammeg 160 es komoly kapcsolatban 3 ève, annyira mègsem rosszak az esèlyek.
2017. ápr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
3 közeli barátom is 170 centi vagy kicsivel alatti és mindháromnak komoly kapcsolata van, szóval erre fogni esélytelen. Mivel ilyen kérdéseket teszel fel így egyértelmű, hogy a belsőd miatt nem jönnek össze veled.
2017. ápr. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
te kérdező egy retardált gondolkodásmóddal rendelkezel!
2017. ápr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!