Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A ferfiak miert ilyen felszíne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak miert ilyen felszínesek?

Figyelt kérdés

A kicsit csunyacska pasik mindig azert nyávognak, mert a szép nok eszre sem veszik oket.

De persze eleve ugy kezdik a mondatot, hogy a SZEP noknek nem kellenek.

Persze a csunyabbacska lanyokkal ok nem foglalkoznak.

Bezzeg a csunya lanyok annak is orulnenek, ha egy csunya fiu felfigyelne rajuk, de forditott esetben ez nem igaz.

Akkor kerdem en: A fiuk miert tartjak bekepzelt libának azt a not, akinek o nem kell, mikozben o is inkabb a bombazokra hajt mint pl a duci pattanasos csajszira?



2017. ápr. 23. 21:44
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
54%

Képbe teszlek:

Rám azt mondják, hogy viszonylag (megosztóan) jóképű vagyok. Sosem akartam fullos nőt. Sőt, legtöbbször a szürke kisegérnek tituált amolyan bölcsész típusok jönnek be. Sokan érdekesnek tartják az ízlésemet, mert a legtöbb ismerősöm elmegy azon nők mellett észrevétlenül, akikre én felfigyelek. Pont azért, mert nem kirívó szépségek.

Ne ringasd magad álmokba: a csúnya lányok nem érik be csúnya srácokkal, nekik is jóképű, sármos pasas kéne. Csak megsúgom. Másrészről nem csak két véglet van, hogy bombázó és pattanásos, hurkás csaj. Erről írtam fentebb.

2017. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
64%

:D Én is pont ezen nevetgélek.


A nők ugyanolyan vizuálisak, gondolj arra mennyire izgalomba hoz bennünket egy szép cipő, haha .

2017. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
8%

#9: Kérdező, köszi! :)


#10: Yupp, ezt elírtam. Szexuális kategóriában néhányan tényleg így vannak! :D

2017. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
39%

Ha a nő elvárhatja, hogy én magasabb legyek, akkor én nem várhatom el azt, hogy ő legyen nálam vékonyabb? Rajtam is van úgy 15 kiló, azt simán el tudom fogadni (és ezerszer jobb, mint a félanorex testalkat), de akkor a logikátok szerint mázsán felüliekkel kellene ismerkednem, azért, mert ocsmány a fejem. Köszi, szuper ötlet! Inkább marad a kezem + az alkalmankénti önvagdosás.


Mindemellett egy nemhogy "csúnyácska", hanem konkrétan igen csúnya és borzasztóan sovány lány volt az eddigi legnagyobb szerelmem, és neki se kellettem, szóval így erről az elméletről ennyit. (Még mielőtt jönne a leugatóbrigád: nem, nem csak szerintem volt csúnya, talán egyetlen barátom komolyan el se hitte, hogy én benne látok fantáziát, csakúgy, mint ahogyan a többi ismerősöm is majdhogynem rám szólt, hogy ne szórakozzak már szegénnyel.)

2017. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

Hmm. Sokan meggyoztek a valaszolok kozott:)

Igazabol ez talan az en kornyezetemre igaz.

Pl az osztalyomban a fiuk egymas kozt sorrendbe allitjat a csajokat, és pontozzák oket.

Ha kiderul hogy uj osztalytars jon es lany lesz, raizgulnak elore, aztan ha nem szep, fujjolnak.

De ezt ugy kepzeljetek el, hogy tele van az osztaly csunya f**zvero szerencsetlenekkel.

A lanyok megis aszerint vannak joba azzal akivel, hogy pl jofej-e, vicces-e.

Valojaban ez tini dolog, azert irtam a felnott kategoriaba, mert ertelmes emberektol vartam valaszt, amit meg is kaptam:)

Sajnalom hogy a gyerekes korulmenyeimet osszekevertem az erett emberek táborával :))

2017. ápr. 23. 22:15
 16/40 anonim ***** válasza:
Nekem csak azèrt nincs baràtnőm mert egyrèszről akkora az egom mint egy naprendszer màsrèszről viszont olyan lènyegtelennek èrzem magam mint egy elektron de csak most panaszkodok ha akarnèk tudnèk csajt rengeteg olyan csaj van mint èn pasi de tudjuk hogy nem csak az szàmít hogy a masik mellett legyünk hanem hogy fullos èletet èljünk mègha belül szèt is esünk
2017. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
10%

Bizonyos korban még lehetnek ilyenek a srácok, de általában idővel fordul a dolog. A lányok rájönnek, hogy könnyen kaphatnak meg pasikat, a srácok meg arra, hogy sokat kell melózniuk a dologért. Később nem lesz elég, hogy jó fejek és viccesek. :)

Hány éves vagy?

2017. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok.

Csak az idegesito, mikor latom a csunya patkany fiukat az utcan, hogy ordibalnak:

Fujj de banat az a no.. Azt viszont megb**znam...

2017. ápr. 23. 22:20
 19/40 anonim ***** válasza:
Jó, hát ők tahók! :D Nyugi, itt jó eséllyel nemsokára kapsz pár üzenetet.
2017. ápr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Ja es szerintuk a nonek az a dolga hogy jol nezzen ki.

Abbok is latni, hogy ha felmerul egy noi nev, megkerdezik, "jo no"?

Magyarul egy nonek az a feladata hogy szexi legyen, kulonben ertektelen.

Egymast viszont tamogatjak, szeretik, ertekelik a fiuk, ez a tapasztalatom

2017. ápr. 23. 22:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!