Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A ferfiak miert ilyen felszíne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak miert ilyen felszínesek?

Figyelt kérdés

A kicsit csunyacska pasik mindig azert nyávognak, mert a szép nok eszre sem veszik oket.

De persze eleve ugy kezdik a mondatot, hogy a SZEP noknek nem kellenek.

Persze a csunyabbacska lanyokkal ok nem foglalkoznak.

Bezzeg a csunya lanyok annak is orulnenek, ha egy csunya fiu felfigyelne rajuk, de forditott esetben ez nem igaz.

Akkor kerdem en: A fiuk miert tartjak bekepzelt libának azt a not, akinek o nem kell, mikozben o is inkabb a bombazokra hajt mint pl a duci pattanasos csajszira?



2017. ápr. 23. 21:44
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
4%
Most mi a bajod? Ronda vagy, hogy az oroszlán sírva enne meg? Ha rendben lennél küllemre, nem rinyálnál szerintem itt nekünk.
2017. ápr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem felszínesség. A "szép" szót úgy értik, hogy akik nekik tetszenek (azok a nők másnak lehet, hogy nem szépek, nekik igen). Ez nem egyenlő azzal, hogy a bombázókról beszélnek, simán lehet köztük átlagos, de csinos lány, akik karcsúak, jól öltözködnek és helyes az arcuk, nem pedig méretes bálnák mondjuk (semmi bajom a kövérekkel, csak ne csodálkozzanak, ha kevesebb férfit érdekelnek azért, ez nem bűn).
2017. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Ez érdekes,mivel a férfiak is pont erre panaszkodnak, csak pepitában..
2017. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

#21

Ezuttal nincs igazad :*

Nem az onbi hianyos csunya lanyka kategoriaban vagyok, sokan hajtanak ram, eppen ezert idegesit, csakepp egyre inkabb ugy erzem, hogy a kutyat nem erdekel hogy mivel foglalkozok, mi erdekel, mi a hobbim, mert p*nam van ezert csak legyek csini es mar megvan minden ami kell.

Ez szamomra kisse megalazo.

Persze egy anonim oldalon nyilvan nehez elhinnk hogy ezt nem egy dagadt onbizalomhianyos lany irta, nem hibaztatlak erte:)

2017. ápr. 23. 22:44
 25/40 anonim ***** válasza:
34%
Akkor vonulj kolostorba, mindenkinek az lesz a legjobb!
2017. ápr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
39%

Ahha.


És akkor vajon te mennyire vagy elfogadó a férfiak kinézetével? Te mennyire vagy hajlandó túllátni a külsőn? Mondjuk a "csúnya fаszverő szerencsétlenek" és a "csúnya patkány fiúk" után ez a kérdés is visszaminősül költőivé.

2017. ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
mondtam már, ez tini kategória.
2017. ápr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Nekem a telt lányok jönnek be, kár, hogy nem vagy az. :D
2017. ápr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

Azokat tartom "csunya patkanynak" akik magukra nem hajlandok adni, de elvarjak hogy egy no topmodell legyen, kulonben inkabb haljon meg.

Kedvencem az volt, mikor a 120 kilos gyerek mondta elottem, hogy "fujj, ez a no irogat nekem, nezd mar milyen dagadt, letiltom a g*cibe"

2017. ápr. 23. 22:58
 30/40 anonim ***** válasza:
76%

"Csak az idegesito, mikor latom a csunya patkany fiukat az utcan, hogy ordibalnak:

Fujj de banat az a no.. Azt viszont megb**znam..."


Már nemazért, de te ilyen körökben mozogsz? Ezek nem emberek, hanem valami félállatok, a normális emberek jóval odébb vannak. De ha nálatok ez az általános akkor nagyon nagyon rossz helyen élsz. Ne azt vedd alapul légyszi.

2017. ápr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!