Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A ferfiak miert ilyen felszíne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak miert ilyen felszínesek?

Figyelt kérdés

A kicsit csunyacska pasik mindig azert nyávognak, mert a szép nok eszre sem veszik oket.

De persze eleve ugy kezdik a mondatot, hogy a SZEP noknek nem kellenek.

Persze a csunyabbacska lanyokkal ok nem foglalkoznak.

Bezzeg a csunya lanyok annak is orulnenek, ha egy csunya fiu felfigyelne rajuk, de forditott esetben ez nem igaz.

Akkor kerdem en: A fiuk miert tartjak bekepzelt libának azt a not, akinek o nem kell, mikozben o is inkabb a bombazokra hajt mint pl a duci pattanasos csajszira?



2017. ápr. 23. 21:44
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Te fiúkról beszélsz nem férfiakról. Majd más lesz ha értebbek lesznek. Jobbik esetben, aki meg nem el kell kerülni. Mondjuk az érdekes, hogy olyan helyen laksz ahol ilyet kiabálnak az utcán, igyekezz minél előbb onnét kikerülni, elköltözni.
2017. ápr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

Lakohelytol fuggetlen.

Ilyen a korosztalyom, ennyi.

2017. ápr. 24. 16:11
 33/40 anonim ***** válasza:
(Mindeközben én a #14 és #26 vagyok. Áruljátok már el a lepontozásom okát légyszi, akár privátban is. Szívesen elvitatkozgatok bárkivel, de szeretném tudni, kinek és miért szúrta a szemét az én történetem és hozzáállásom.)
2017. ápr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

Nem én pontoztalak le megneztem :D

Egyebkent jogosak a valaszaid, mert tenyleg igy fogalmaztam, DE akkor sem igazak

2017. ápr. 24. 17:06
 35/40 anonim ***** válasza:
Jó, igazából nem zavar, mert amióta ide írogatok, azóta a 78%-omból látjuk, mennyi lett, és egy másik profilt tartok fenn a többi topikra. Csak hát szívesen eszmecserét tartanék azokkal, akik másképpen látják a dolgokat, de nekem nagyon úgy látszik, hogy itt nem hasznosság és valóságtartalom alapján pontoznak az emberek, hanem vélemény alapján. Oda viszont sose jutunk el, hogy miben más a véleményünk.
2017. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
A csúnya férfiaknak a szép nők kellenek, a csúnya lányoknak meg a szép férfiak. Nem lehet általánosítani, hogy melyik nem elégszik meg az ellenkezőből a csúnyábbikkal.
2017. ápr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

"Pl az osztalyomban a fiuk" Vagyis gimi, amikor a csajozás sokaknak csak ábránd, nem realitás. Azért mert ne adj' Isten betöltöttétek a 18-at még nem lesztek automatikusan felnőttek, szóval javítanám a kérdésedet: nem a férfiak felszínesek, hanem sok fiú és bizonyos férfiak.


A gimnázium, főleg egy átlagos vagy egy átlag alatti arról szól, hogy életkor alapján összefúj a szél különböző értékrendű embereket, akik önszántukból sosem állnának szóba egymással. Nem szabad az osztálytársaidhoz hasonló csőcselékből általánosítani az összes férfira, mert ez a rendesekre nézve sértő, magadat pedig egy hazugságban tartod.


Ne foglalkozz velük. Tudom nehéz, hogy minden nap velük vagy, de gondolom hamarosan továbbtanulsz egy nagyobb városban és jobban meg tudod válogatni a barátaidat. És amúgy ez tényleg tini kategória.

2017. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

Tudom hogy tini kategoria :))

Mar egyszer leirtam.

Azert irtam a felnottbe (kisse felrevezeto volt, es butaság részemrol), mert ugy gondoktam, hogy a felnott ertelmes emberek nem fognak foglalkozni tini kategorias kerdesekkel, pedig én most felnott velemenyekre voltam kivancsi

2017. ápr. 24. 21:19
 39/40 anonim ***** válasza:

A nők miért ilyen felszínesek?

Sírnak, hogy az egészséges életmódot élő férfiak rájuk se néznek, mert hájasak és randák.

Persze egyszerűbb hízni még 20 kilót és kirakni a gusztustalan, hájas csöcsödet, mint dolgozni az alakodon... :)

2017. ápr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Hat van ilyen is :D
2017. ápr. 26. 16:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!