Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes társkeresés alatt miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresés alatt miért írhat ilyeneket egy pasi?

Figyelt kérdés
Én 23 éves vagyok, ő 30. Amikor beszélünk és beszélgetés közben kilépek tőle, megírom neki hogy mennem kell és elköszönök tőle, olyan mint ha besértődne és el se köszön, hanem csak úgy kilép. Meg szerinte nem vagyok kedves, mert nem küldök képet magamról (pedig Facebookon van kép rólam). Arra is volt már példa, hogy azt szerette volna, hogy ha lefotózom magam mit csinálok éppen, és elküldöm neki.
2017. ápr. 23. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert kattant. Én az ilyeneket simán offoltam egyből.
2017. ápr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdésedet!!! Azért ir ilyent, hogy megismerd milyen is ö? Mi ezzel a gondod? Ö ir, te pedig eldöntöd, hogy álmaid hercege, vagy egy dilinyos bunko?
2017. ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már megint te?
2017. ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pandas74 ***** válasza:

Most oszinten...netes tarskereses...megis mit irjon-nem tudok irasjeleket irni a billentyuzet miatt ,kepzeld oda legyszives-

Amikor meg elkoszonsz,megint mire szamitasz....tudomasul vette,dolgod van es mesz,persze azert egy szia beleferhetne.

Ha eppen nem maganjellegu elfoglaltsagod van-remelem erted mire gondolok-akkor a kep is siman beleferhet....

Te dontod el...Amig nem eroszakoskodo addig rendben van

2017. ápr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát azért szerintem igenis illik elköszönni egy chat-elés végén. Ez kb olyan, mintha élőben is mondanád neki, hogy most menned kell haza, ő meg sarkon fordulna és ott hagyna. Szerintem ez bunkóság, legalábbis nem tudnám mire vélni. Másrészről (főleg mert amint mondtad, facen látja, hogy hogyan nézel ki) ezt a képes dolgot sem értem. Most ezen megsértődik? Nekem ez is furcsa...majd te eldöntöd, hogy kinek akarsz képeket küldeni, és miről.

Nehogymár' ezek legyenek a legnagyobb bajai..

2017. ápr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!