Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 23 éves lánynak még sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 23 éves lánynak még sokat kell tanulnia, hogy tudjon bánni a férfiakkal?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 24. 11:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül
2017. ápr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

tanuljon meg csak 1-el bánni :D

am meg nem kor függő, hanem tapasztalat függő és persze kik veszik körül, vagy kikkel akar "bánni" :)


24F

2017. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én inkább azt látom, hogy az embereknek magukkal kell tudniuk bánni leginkább.


Utána jöhetnek mások, pl egy jó asszertív kommunikáció kifejlesztése.

2017. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Felnem fogom hogy alakult ki ez a tapasztalatlan lány az nem tetszik nektek ideologia oszinten nem is erdekel de a lenyeg hogy olyat valassz aki hozzad illik
2017. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a férfiak nem igényelnek különleges "bánásmódot", egyszerűen csak korrekt, őszinte viselkedést. Játszmázni nem érdemes, hosszú távon nem működik. Legalábbis nekem ez a látásmód eddig működött, cserébe én is tiszteletet kaptam.
2017. ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mint egy idomár vagy mire gondolsz? :-)
2017. ápr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Miféle bánásmódra gondolsz? Szerintem egy 23 éves lány már sok férfit az ujja köré csavar és azt csinál vele, amit akar :-)
2017. ápr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Tanítást vállalok.
2017. ápr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Bizony Kicsikém.


Pista bácsi, 88F

2017. ápr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő...de annyit hozzáteszek, hogy inkább tapasztalat ( különböző helyzetek, emberi kapcsolatok) kell ahhoz, hogy utána kevesebb hibát kövess el egy komoly kapcsolatban...ahhoz meg idő kell...persze ez a férfiakra is igaz...
2017. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!