Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak profilkép alapján kire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak profilkép alapján kire kattintana/írna rá több férfi?

Figyelt kérdés

1:


[link]


2:


[link]


2017. ápr. 24. 12:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%

szerintem aki normálisat akarnak az az 1.-re aki csak dugni az a 2.-ra


24F

2017. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Én a másodikra ráírnék, hogy felejtse el azt a bronzosítót ês azt a gyűrűt.


F

2017. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%
Az első nagyon fúj de ronda. A második sem szép, csak ps meg a smink tartja össze, reggel smink nélkül azt hiszem elborzadnék tőle is. Egyikre sem.
2017. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

3-as te hol élsz? :D


Te aztán biztos egyt ökéletes külsejű álomférfi vagy xd

2017. ápr. 24. 12:57
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő nagyon csinos, csak a második nagyon mű is hozzá.
2017. ápr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőre rákattintanának rengetegen, de ha az a kérdés hogy melyik vonzóbb akkor az 1es. Talán még rá is írnék az esélytelenek nyugalmával.
2017. ápr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

4:

Az hogy valaki ronda vagy átlagos kinézetű, azt jelenti hogy nem mondhat véleményt másokról, hogy ők mennyire jól néznek ki szerinte? Szóval egyetlen nem szupermodell kinézetű ember sem mondhatja el a véleményét arról, hogy (a saját kinézetétől függetlenül) mennyire tetszik neki más emberek kinézete?


---


Mindkettő nagyon csinos, szép csaj. Nem értem azokat, akik különbséget látnak viszont közöttük műségben.

Mindkettőnek festett a haja? Igen.

Mindkettőn van valami rúzs/ajakra rakandó dolog? Igen.

Mindkettőn van smink, de ha az elsőn nem is, rajta sem azért mert nem szokott hordani, hanem mert az első fehérneműben van egy szálloda ablakában, a másik pedig teljesen fullosan, utcára kimenős szerelésben (ruha és smink).

EGYETLEN KÜLÖNBSÉG, hogy az egyiken van műszempilla/ki van húzva a szempillája, a másikon(/-nak) meg nincs. Ez alapján lenne az egyik mű, a másik meg nem?


Nem értem hogy valaki mi alapján mondja hogy az egyik mű, a másik nem. Mindkettő az. (De ez NEM egy rossz dolog feltétlenül.) Mindkettő dögös, csinos csaj. NINCS KÖZTÜK NAGYSÁGRENDI KÜLÖNBSÉG. A 10-es skálán mindketten ugyanannyi pontot kapnának.

2017. ápr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
nekem egyik sem tetszik, főleg az arckifejezésük az, ami nagyon álságos. Mindkettőnek. A második szebb, az elsőnek sem a feje nem tetszik, sem a karja, meg nagyon vékony (gebe).
2017. ápr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Második nagyon mű, szóval 1
2017. ápr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Mindkettő nagyon ki van sminkelve, csak az első natúr sminket visel, ezért a férfiak azt gondolják, jaj, milyen gyönyörű és természetes. Valójában lehetetlen megmondani, milyen a valódi kinézetük.

Hogy kire kattintanak többen? Mindkettőre sokan, hiszen sminkben jól néznek ki, na de ki nem?

2017. ápr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!