Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak profilkép alapján kire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak profilkép alapján kire kattintana/írna rá több férfi?

Figyelt kérdés

1:


[link]


2:


[link]


2017. ápr. 24. 12:51
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
7-es, első nem festett hajú.
2017. ápr. 24. 14:01
 12/21 anonim ***** válasza:

Szerintem az elsőre kattintanának többen.


Bár nekem egyik sem tetszik. Az első túl vékony és fura a feje. A másodikat pedig a smink tartja össze és el nem tudom képzelni, hogy nézne ki nélküle.

2017. ápr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

1.Rosszul van lefotózva a nő. Igy elég ronda feje van.

2. Nagyon mű.

2017. ápr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem az elsőre. A másodikra nem sok mérnök írna rá, mert sokuk szerint a túl szembetűnő smink ugyan olyan igénytelen, mint a kihívó ruha vagy a büdös testszag.
2017. ápr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyi a választék, akkor maradok a jobb kezemnél, néha meg a balnál.

De ha pisztolyt tartanának a fejemhez, hogy válasszak, mert különben lelőnek, akkor az egyes számú.

2017. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Igen, ezt mondom hogy annyira fura, hogy ez a "választék". De most komolyan, két gyakorlatilag ugyanúgy kinéző nőről van szó.


Nekem pl egyformán csinosak, mások ahogy írták már előttem, nekik meg egyformán nem azok.

2017. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én egyikre se. Egyrészről mivel tudom, hogy rengeteg férfinek tetszik ez a két kategória, és tisztában vagyok az én adottságaimmal, így tudom, hogy mennyi esélyem lenne.


Másodsorban pedig hiába mondjátok, hogy a második milyen mű, nekem az első is az. Egyikre ránézve sincs olyan érzésem, hogy én a valóságot látom és az utcán is találkozhatok ilyennel.


Úgyhogy én annak a harmadiknak írnék, akin nagyon minimál smink van, szemüveges, stréber okostojásnak látszik (és jó esetben az is).

2017. ápr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
egyikre se, mivel egyik sem az esetem.
2017. ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Most figyelem a második linkjét: "cute girl selfie".


kek

2017. ápr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Tudtam én hogy Boho Beautiful :D Bírom a világnézetét meg a jógás videóit, ha hím lennék biztos őt választanám.
2017. ápr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!