Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleolvastam a párom üzeneteib...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleolvastam a párom üzeneteibe. Hogyan hozzam fel neki, hogy ne jöjjön rá?

Figyelt kérdés
A barátom 32 én 21, most költöztünk össze. Szabadnapomon amikor takarítottam a lakást, rá akartam nézni a gépen a facebookra és ő volt bejelentkezve. Már előtte héten láttam felvillanni a telefonján, hogy írt egy lány neki, hogy 'szia, miujság?'. Akkor nem igazán érdekelt a dolog, de így, hogy ott volt a lehetőség, megnéztem mit beszélgetnek. A lány 17 éves, gyakornok a munkahelyén. Aranyos, naiv kislány, aki teljesen odavan a barátomért. A párom nagyjából ugyanennyit mondott róla, ha netán szóba került. Viszont a beszélgetésükből nem az jött le. Nagyon is biztatja úgymond a kislányt, és ha én esetleg szóba kerültem, akkor terelte a témát (mmint barátom). Bízom a páromban, de mégis bennem van a kisördög és nem hagy nyugodni. Szeretném valahogy felhozni neki, puhatolózni, de nem tudom, hogy lehetne, hogy ne legyen feltűnő? Jelenleg minden elképzelt szituációmat túl feltűnőnek érzek, de gondolom ez normális :D Várom a válaszokat! Köszi!

2016. ápr. 12. 01:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Már ellent mondtál magadnak, mert mégsem bízol meg annyira a párodban. Máskülönben nem néznél bele a beszélgetéseibe. De hát az a fránya kisördög. :D

Sehogy. Minden túl feltűnő lenne. ebből már csak sz.@rkavarással lehet kijönni, ami nem empatikus dolog, és vagy vita lesz köztetek, vagy más rossz dolgok. Kínos az ügy. Ráadásul nem is biztos hogy a barátodnak hátsó szándékai lennének.

2016. ápr. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Költőnő? ***** válasza:
61%
Vagy bízol bennem, vagy nem. Hát te nem bízol benne, bmit írj is.
2016. ápr. 12. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én ennyinél még ráhagynám, mert ha volna is valami terelné a témát. Esetleg nézz rá véletlen máskor is, és ha valami komolyabbat találsz, csak akkor hozd fel, de ebből már sehogy se fogsz jól kijönni bárhogy is tálald vagy puhatolózz.
2016. ápr. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is beleolvastam már a barátom beszélgetéseibe, mert nem tagadom, őt most eléggé féltem. Kiakadtam, amikor láttam, hogy más lánnyal beszélget (semmi olyasmiről nem volt szó, egyszerűen csak őrült vagyok), és kérdőre vontam. Amikor lehiggadtam, és bocsánatot kértem amiért belenéztem, jelezte hogy tudja, hogy nézem a facebookját, azért nem szól, mert nincs mit rejtegetnie. Azóta nem nézem... :)
2016. ápr. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért kéne kérdőre vonni? Nem történt semmi, a csaj nyomul, a párod hárít, örülnék a helyedben.
2016. ápr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy 17 éves lánytól félted a 32 éves pasidat? Figyi, ha neki kell ennyi idősen egy 17 éves GYEREK, akkor sokat nem fogsz veszíteni. Én a helyedben hagynám a francba az egészet, aztán ha azok ketten összejönnek, akkor meg is érdemlik egymást.
2016. ápr. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Aki megcsal tegye minnel elobb h ne vesztegesd az idot..es aki menni akar arra rákell adni a kabátot. Ha megcsalna nem eri meg aggodni egy percet sem, sztem azzal ellokned ha felhoznad a temat, amugy nemhiszem h kell neki a csajszi, bar te sem vagy sokkal idosebb mint Ő, de sztem ennyire fiatalok mar nem erdkelik, csak elvezi h erdeklodik iranta a csaj. :) :)
2016. ápr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

"Figyi, ha neki kell ennyi idősen egy 17 éves GYEREK, akkor sokat nem fogsz veszíteni."

17 éves gyerek? Szerintem a mai 17 évesek nem olyanok, mint amilyenekre te gondolsz. :)) Szerintem egyértelmű, hogy nyomul a csaj, és szeretné megdugatni magát, máskülönben békén hagyna egy foglalt pasit.

És el kell, hogy keserítselek kérdező, ha jól néz ki a csaj, akkor a párod 100%, hogy megdugná alkalom adtán, ha nem teljesen lúzer, mivel pasiból van. Ha pedig netán nagyon erkölcsös lenne, nem adná alá a lovat.

Én megmondanám, hogy elolvastam (ugyanis ez az igazság), és számn kérném rajta. Így még talán van esély, hogy lekattan róla, igaz, ezt is csak félelemből fogja megtenni. Vagy szemet hunysz, és ha a pasin múlik, úgysem megy rá a kapcsolatotok. Vagy kirakod a szűrét. :D

2016. ápr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Fúúúú, köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Megnyugodtam kicsit.

Elhatároztam, h tisztán, őszintén elmondom neki pár nap múlva, addig is erőt gyűjtök hozzá.. :D Ha nem felejtem el, a fejleményeket is leírom.

2016. ápr. 12. 21:10
 10/14 anonim ***** válasza:
Na?
2016. ápr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!