Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez számonkérés a pasi részéről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez számonkérés a pasi részéről?

Figyelt kérdés
Facebookon megkérdezi hogy miért nem érek rá egy nap vele találkozni.
2017. ápr. 25. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem tudjuk, hogy jogos-e részéről, mert a bolondját járatod vele, vagy levakarhatatlan.
2017. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam hülyíteni senkit, de aznap tényleg dolgom van. Ilyenkor nagyon rákérdez hogy mi az a dolog.
2017. ápr. 25. 15:00
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Ha már közelebb állsz valakihez, akkor illik elmondani, hogy mit csinálsz, nem lerázni annyival, hogy dolgod van :)
2017. ápr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

Nálunk a családban, ha valaki telefonál, akkor mindig megkérdeztük, hogy "ki volt az? kivel beszéltél?"


Vagy amikor elment otthonról valaki, akkor megkérdeztük, hogy hova megy és mikor jön haza.


Ez belém ivódott és nem tartom bunkóságnak. Mégis volt egy barátnőm, aki iszonyatosan felháborodott, ha megkérdeztem, hogy "na, és kivel beszéltél?" (telefonon kivel beszélt)

Vagy, hogy elment valahova, akkor megkérdeztem, hogy "hova és mikor jön?". Tényleg semmi offenzív, csak érdeklődve. Ha azt mondja, hogy "A városba barátokkal, és későn jön", akkor elfogadom és csá.

De ő úgy érezte a magánszféráját taposom.


Ugyanígy simán megkérdeztem volna, hogy mi dolga van, amikor épp nem ér rá velem találkozni. Miért ne kérdezném? Titkolózik netán? vagy nem tom ... Nekem természetes dolog.

2017. ápr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak párszor beszélgetettek, személyesen még nem találkoztatok, akkor fura. Az még nem , hogy megkérdezni na sok dolgod volt, hogy nem írtál, de mondjuk Te nem akarod elmondani és csak annyit mondasz, hogy sok minden volt ma, és témát váltasz, akkor ne firtassa, mert az taplóság ilyen ismeretségnél.
2017. ápr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem, ez tipikusan a "mondd el, hogy mit csináltál, és majd én eldöntöm, hogy jogosan nem találkoztál-e velem".
2017. ápr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es: én is a falra másznék tőled. :D Pedig ugyanúgy neveltek, mint téged, de én ezt utáltam, nem pedig megszoktam.
2017. ápr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

#7, de amúgy bármilyen homályos választ ad:


"kivel beszéltél? :) "


-"egy ismerősömmel"


"merre jártál?"

-"a városban, dolgom volt"


akkor elfogadom. Nem firtatom.


Nagyjából olyan, mintha megkérdezném: szép időnk van nem?

"igen, nem, talán."

bármit válaszol elfogadom. Csak megszokás a részemről. Van, hogy nem is érdekelt, hogy kivel beszélt telefonon, csak úgy reflexszerűen rákérdeztem.


Amikor megkérdezte, hogy "miért kérdem", akkor annyit mondtam, hogy igazából nem tudom, csak megszokás volt. :)

2017. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!