Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ha úgy érzem a pasi erőszakoskodott velem a randin? Egyáltalán ez annak számít?

Figyelt kérdés
Akaratom ellenére fogdosott az első randin, hiába mondtam hogy ez még ilyenkor túl korai. Meg azt is mondta hogy már alig bír magával.
2017. ápr. 26. 19:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy-hogy mit csinálj..?Ne randizz vele újra,ha nem vagy biztos benne,hogy őt szeretnéd párodnak.
2017. ápr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha nem kell neked egy ilyen ösztönlény akkor hagyjad.
2017. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Lehetek őszinte?:) Szexelni akar! Ez egyértelmű. Én többet biztos nem találkoznék vele, ha egyszer megkérem hogy ne fogdosson akkor ezt tartsa tiszteletben. Bár eleve lehetne annyira udvarias, hogy nem esik neked az első randin...
2017. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Mivel megmondtad hogy nem akarod, így annak számít. Én valószínűleg nem találkoznék vele mégegyszer. Nem tisztel semennyire, egy önző disznó.
2017. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Lehet én vagyok régimódi, de nem így fűzném szorosabbra a köteléket a kiválasztott nővel :)


Egyébként hagyd az ilyen embert, mert az lesz, mint

egy nem régi kérdésnél, hogy a barátja konkrétan meg-

erőszakolta a lányt. Kell ez neked?

2017. ápr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
8%
menj el vele második randira, majd ott biztos minden más lesz, és pörögj tovább azon, hogy milyen jó pasika
2017. ápr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Még azt mondta hogy a lakásában lennénk biztos nem tudná magát visszafogni.
2017. ápr. 26. 19:13
 8/19 A kérdező kommentje:
2017. ápr. 26. 19:14
 9/19 anonim ***** válasza:
4%
Fogadok bejön neked a pasi külsőre, így az se baj, ha akaratod ellenére fogdosott, mert "milyen jó pasi jaj, azoknak mindent szabad". Na mi az ábra? Bejön? Akkor ne játszd itt nekünk az eszed!
2017. ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam hogy a válaszíróknak igazuk lesz-e. Hiába mondtam nem akarom fogdosott akaratom ellenére.
2017. ápr. 26. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!