Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tóth Alexandra Elena kérdése:

Miért teszitek tönkre a férfiakat? (több lent)

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a nem modell kinézetű ámde kedves, aranyos, gondoskodó pasik egyszerűen utálattal gondolnak magukra, a külsejükre. Miért van ez? Mert a fellegekben élő, érzéketlen, nők durván leszólják őket. Ha egy ilyen pasi udvariasan randira hívja őket, undorító módon megalázzák és elküldik, ahelyett, hogy örülnének, hogy egyáltalán hozzájuk szólt egy ilyen kedves és udvarias férfi. Normálisan is el lehet mondani, hogy nem tetszik neked, vagy nem akarsz vele randevúzni. Szóval... Miért csináltok a bunkó viselkedésetekkel érzelmi roncsot a csiszolatlan gyémántokból?

Na erről ki mit gondol? Pro-kontra. Kíváncsi vagyok.



2017. ápr. 25. 19:59
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
84%

ismerek pár gyagyás 20-25 éves férfit,sok nő visszautasította őket,mégse lettek érzelmi roncsok,

csináltak páwa hajat pozoltak facén autoval ami elég olcsó auto volt,és hoppá lett is nőjük és kész,

meg miazhogy csiszolatlan gyémánt?mert nemkell a nőnek akor már gyémánt?

2017. ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
41%

Ugyanazok a nők, akik simán beszólnak egy udvarias közeledésre, hogy "ne hülyéskedj veled?" utána pampognak, hogy nem meri megszólítani őket egy férfi sem.


Az azért túlzás, hogy "tönkretesznek", felnőttként már képes vagyok kezelni a bunkókat is, de el kell ismerni, hogy a nők borzasztóan nem tudnak kezelni egy udvarlást manapság, egy idő után meg elmegy az ember kedve az egésztől

2017. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
72%

hülye általánosítás, amiről beszélsz!


nehogy már a csajokon verd le, ha szegény (kövér, rossz fizikumú, ellustult stb.) fiúkáknak szegényes a testképük és nincs önbizalmuk.


mindjárt megsajnálom őket!


éppen ők azok, akiknek marha nagy igényeik vannak, és soha nem állnának szóba olyan csajjal, aki eltunyult, kövér (mint, amilyenek ők fiúban).


az is teljesen hibás és ostoba következtetés, hogy ezek a fiúk mind csiszolatlan gyémántok lennének.


aztán mitől, miért?



az a véleményem, hogy buta dolog általánosítani, a szegény srácok a nyavalygás helyett kezdjenek el sportolni és adni magukra, és hogy melyik csajnak ki jön be, azt hadd döntse el mindenki magának.


milyen alapon kérsz te számon bárkit?!

2017. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező,te lány vagy? Én amúgy nem szoktam goromba lenni,finoman bánok másokkal. Ha kedvesek,én is kedves vagyok.

20/L

2017. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
8%

hülye általánosítás, amiről beszélsz!


nehogy már a csajokon verd le, ha szegény (kövér, rossz fizikumú, ellustult stb.) fiúkáknak szegényes a testképük és nincs önbizalmuk.


mindjárt megsajnálom őket!


éppen ők azok, akiknek marha nagy igényeik vannak, és soha nem állnának szóba olyan csajjal, aki eltunyult, kövér (mint, amilyenek ők fiúban).


az is teljesen hibás és ostoba következtetés, hogy ezek a fiúk mind csiszolatlan gyémántok lennének.


aztán mitől, miért?


az a véleményem, hogy buta dolog általánosítani, a szegény srácok a nyavalygás helyett kezdjenek el sportolni és adni magukra, és hogy melyik csajnak ki jön be, azt hadd döntse el mindenki magának.


milyen alapon kérsz te számon bárkit?!



nincs igazad,szerinted egy ellustult férfi csak kövér lehet?én pl nem gyurok de vékony vagyok,akkor mért kéne összejöjjek egy donna tonna nővel?

2017. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
22%
Ne haragudj meg kedves hármas, de én jóval több kövér, lusta, rossz fizikumú lányt látok az utcákon mint férfit. :)
2017. ápr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
9%
adok magamra,nemvagyok büdös koszos,vagy mi a nők számára az adok magamra?ármáni öltöny?ismerek tróger alkalmi munkából élő 20 évest annak is van nője,mert tudja nyomni a dumát
2017. ápr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
72%

Ne haragudj meg kedves hármas, de én jóval több kövér, lusta, rossz fizikumú lányt látok az utcákon mint férfit. :)


ez is buta általánosítás: azon az útvonalon, amin jársz, meglehet, de az nem reprezentatív.


én viszont Budapest-Berlin-Párizs háromszögben élve meglehetősen sokat utazom, és van rálátásom a dolgokra.


vékony fiúka, kezdjél egy gyúrni, erősíteni.

2017. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
84%

ismerek tróger alkalmi munkából élő 20 évest annak is van nője,mert tudja nyomni a dumát.


vagyis van karizmája, szókincs, jó kommunikációs képessége, tartalmas, izgalmas személyisége.


na látod, ezért van csaja!


az, hogy nem vagy büdös, az szerintem alap dolog.



vehetsz drágán Armanit, de attól még nem leszel se izgalmas, se jobb csávó.


a belső tulajdonságokon dolgozni kell, és nem pedig irigyelni azt, akinek ez jobban megy.

2017. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
42%
minek gyurjak?nemondmár azt hogy csak annak lehet nője aki gyúr
2017. ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!