Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik itt sírtok, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt sírtok, hogy nem találtok párt, vagy akik csalódtatok sokat válaszolnátok pár kérdésre?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy ti milyenek voltatok a csalódottság előtt?

Mi változott utána?

Meddig próbálkoztatok, meddig tartottatok ki?


2017. ápr. 26. 21:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%

,, #5 dettó ugyanez vagyok,szinte szó szerint, akár én írhattam volna..


A csillagokat is lehozó, lelkes, optimista hősszerelmesből egy kiégett, cinikus fasszá váltam, aki már képtelen megbizni akár csak a legminimálisabb szinten egy nőben."


Adom!!! Én sem tudok, ennyi átverés, hazugság, megcsalás után, amiket kaptam a nőktől (pedig megválogattam kivel jövök össze értelmi szinten, jogásznők, mérnöknők, tanárnők voltak). Édesanyám párja, aki vagy 60 nővel volt már eddig együtt, 3 felesége is volt, mindig mondta, nőben akkor bízz, ha ló legel a sírján. Nem szabad bízni bennük. A tánccsoportba járó 51 éves férfi, aki szintén nagy csajozós volt, mindig mondta, hogy úgy kell kezelni a nőt, mint ló a lovast. Ha megérzi a ló, hogy nagy gyeplő van adva, akkor megugrik. Tehát ,,pórázon" kell őket tartani, tudniuk kell ki a főnök. Hiába hümmögnek a nők erre, de tudat alatt erre vágynak, hogy a férfi irányítsa őket. Ha megérzik a gyengeség első jeleit, elkezdenek tesztelni, ha megint hibázol, akkor idő kérdése, mikor ,,váltanak".

2017. ápr. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok túl olyan sok dolgon, még nagyon pozitív vagyok, nem adom fel!

2 csalódásom volt, a lányokban és magamban is csalódtam

azóta keresem a hibákat magamban, nem akarom legközelebb is elszúrni!

most úgy vagyok vele, hogy nem keresek senkit, majd ha alakul alakul...

de óriásit változtam...

pl eddig a barátság extrákkal esélytelen lett volna, most főleg érzelmi dolgok miatt talán még bele is mennék! vágyom a szeretetre, de kötöttségek nélkül is belemennék ilyenbe...

de nincs meg az a mély szeretetéhség és magány érzés, mint amikor depressziós voltam

7 év depresszió után kb bárminek tudtam örülni, nem akarok visszazuhanni!


van köztetek olyan aki szerint "minden nő ku***a"?

ha igen hogyan jutott ilyen szintre ez a dolog?

2017. ápr. 27. 09:37
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem minden nő k.r.a. Vannak köztük normálisak. Az a baj, hogy amelyik meg normális azzal jó eséllyel nincs meg az erős vonzalom, kémia. Nekem sok ilyen volt. Akivel megvan, az meg ezt tudja is, és váltogatja a férfiakat, még meg nem találja a tökéletest. Unokatesóm jól járt, szolid, szép és okos, normális nőt választott. De ez tényleg a 100 ból 1 eset. Nem biztos, hogy neked vagy nekem ez összejön.
2017. ápr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#13:

100-ból 1? akkor az elég jó esély :P

jobb, mint ha millióból 1 lenne :P

2017. ápr. 27. 10:50
 15/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,

elnézést, hogy így privátban osztom meg veled a tapasztalataimat. Sajnos rá kellett jönnöm, hogy itt egyszerűen nem érdemes az esetek többségében nyilvánosan tanácsot adni illetve megosztani az észrevételetek.

Nem tudom, hány éves lehetsz, de talán egyikünknek sem kell csókolomot köszönni a másiknak. Na szóvala magad két csalódásával még egészen jól állsz.Részemről is több csalódás ért fiatalabb koromban,nyilván volt ami kiakasztott,kiborított...egy kapcsolatot meg kell gyászolni. Viszont jócskán személyiségfüggő, hogyan dolgozod fel az ilyesmit. Meglátásod, mi szerint magadban is kerested a hibát, szerintem jó, mivel ritkán múlik csupán egyetlen félen. Sajnos napjaink trendje,hogy a fiatalok többsége egy probléma érkezésévelinkább meghátrál, nincs kedve megoldani a komoly helyzeteket.

Részemről azonban szeretek boldog lenni. Így az az életfelfogásom, hogy kevés boldogságért is érdemes újra, meg újra próbálkozni. És láss csodát, kb 4 csalódással később boldog házasságban csodaszép családdal.

Sose add fel :)

2017. ápr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Gábor19... ***** válasza:
100%

Viszonyleg sokáig pozítívan es naívan alltam a lányokhoz, párkapcsolathoz. Úgy voltam vele hogy ahogy el nézegettem hogy néhány rettenetes fószernak is van barátnője, igy nekem is simán lehetne, hisz' szeretném, törődnék vele.. bár néhány hülyeségemet el kéne türni a leánynak. Aztán furcsáltam hogy mindig csak barátzónába rakta vagy egyszerűen tojtak rám.

25 évesen aztán bele fáradtam. Tököm teli lett a sok csalódástól. Mostanra már könnyen bírom mert látom hogy a csajoknak milyen tirpák, bunkó, kihasználó srácok kellenek, mert hát abban van a rezgés meg a kémia.. már csak röhögök rajtuk.

2017. máj. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, utolsó. Abban van a kémia, a keménységben, a partyarc férfiakban, akik 100+ haverjuk van, akik nyüzsögnek, minden héten mennek valami buliba, összejövetelre. Aki meg csendes férfi, az csak pár hónapig jó a mai nőknek, hamar elmúlik a fellángolás az ilyen férfiak felé. Ebbe tartozok én is 31 évesen.
2017. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én vidám voltam, lekötött a hobbim, meg tudtam nevettetni az embereket, őszinte, és "kerek perec" voltam.


Utána szarkasztikus, cinikus, és gyanakvó lettem, aki elvesztette szinte minden reményét a rendes párkapcsolatra, és aki mindig elcseszi a lehetőséget, mert nem ismeri fel a kiosztott lapot, csak akkor amikor már késő. Az őszinteségen nem tudok így se változtatni, nem tudok színészkedni, és játszmázni.


2-3 év alatt jutottam el ide, de kitartok a végtelenségig, mert nem a feladós típus vagyok, de egyre kesernyésebb az egész. Abban reménykedek, hogy egy idő után eltörik valami, és én is elő tudom majd adni magam a nőknek, megszűnik az őszinteségem, mint sok 40 körüli pasinak, akik 20 körüli csajokkal járnak.

2017. máj. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!