Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok az olyan férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan férfiakról vagy nőkről, akik magányosak (mármint kapcsolat nincs láthatáron), de halmozzák a diplomákat, plusz vezetői képzéseket tesznek le a munkahelyen való előrelépésért, egész nap bent ülnek a melóban?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 27. 20:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%

Van ilyen ismerősöm aki középiskolában nem csinált semmit csak orvérzésig tanult, aztán elvégzett kitünöen mindenféle egyetemet, 20 évesen már 35 évesnek nézett ki, meg állandóan csak tanult és energiaitalt meg csokit evett, phdt csinált, persze ettől még nem lett jól fizető állása.


Nőt még csak interneten látott, és mára már olyan állapotban van hogy valószínűleg diliházba fog kerülni.


Nem ilyen egyszerű az élet hogy valaki egy területre összpontosít aztán sikeres lesz.

2017. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
(legalább is szerintem)
2017. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
44%

Én is 60%-ossal értek egyet.

Ráadásul nem hallottam még olyan emberről, aki azért lett volna sikeres, mert annyi mindenhez értek - olyanokról jóval gyakrabban, akik egy dologhoz értettek, de ahhoz mindenkinél jobban.


Egyébként én is családcentrikus vagyok, és mielőtt beszólnátok, egyetemre járok, mindig is jó tanuló voltam és részt vettem számos versenyen, most diákmunkán vagyok, amit SZERETEK... az együtt töltött időt mégsem pótolhatja egyik sem.


21/L

2017. ápr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%

,,De 55 évesen mi lesz? "

Beutazzák a világot, olyan dolgokat tesznek amiről más csak álmodozik, ha épp arra van igenyük akkor egy huszonévest fektetnek a luxus autójuk hátsó ülésére.

Vagy akár amit a korábbi hozzászóló mondott és elmegyógyintézetbe zárják.

2017. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
54%

Én is hasonlóan cselekszek,de nekem van pàrom.

Gyereket azonban soha nem akarok,púp a hàtamra.

55 évesen valszeg végig utazzàk a vilàgot közben huszonéves csinos nõket k...rnak vàltott mûszakban.

Gyerek abszolút felesleges csak viszi a pénzt.

És ha szembe megy a normàkkal?

Lehet aki megszólja az meg a panelba leéli az életét dughatja a szutyok dagadék asszonyt,de van pulya.

2017. ápr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én megtapasztaltam mindkét oldalt, és esküszöm neked, a párkapcsolatomban magányosabb voltam mint a munkámban. Itt jönnek a kis csírák kérdezgetni, az ügyfelek a hajmeresztő ötleteikkel, egy perc nyugta nincs az embernek, de épp ettől jó. Nincs idő olyan bagatell apróságokon gondolkodni, hogy mi lesz 30 év múlva, amit a statisztikák szerint jó eséllyel már meg sem érek. Ráadásul a válás esélye több mint 50%, míg a demenciá csak ~15%. A vak is láthatja, hogy érdemesebb a tanulásba fektetni.
2017. ápr. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%
Mi van akkor ha szembe megy a falvédőre hímzett normának csúfolt életúttól? Semmi. Minden ember tudja miben leli örömét, ha ez a munka akkor az, ha a család akkor az. Egyik sem ér se többet se kevesebbet a másiknál. Erről ennyit.
2017. ápr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Legalább valami eltereli a figyelmüket, és valami hasznosat csinálnak ahelyett, hogy a gyk-n rinyálnak, hogy miért nem ugrik rájuk a tökéletes nő/pasi. Gyanítom, ez inkább az okozat, mint az ok - nem azért nincs párjuk, mert karrieristák, hanem azért feledkeztek bele jobban a munkába, mert párkapcsolati téren nem sikeresek. Az a kevés kivétel meg, aki alapból is ennyire karrierista, az nem fog azon bánkódni, hogy 20 év múlva nem lesz mellette senki... max. akkor, amikor úgyis alig van pár év vissza az életéből.
2017. máj. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!