Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok érdekes a hölgyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok érdekes a hölgyek számára, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Akárhogy, próbálkoztam eddig nem sikerült. Most eldöntöttem, hogy valamin változtatok, hogy sikerüljön barátnőt, párt találni. Eddig is mindent beleadtam, most sem fogok másképp tenni.

Azt nem tudom, hogy miért kezdenek el hátrálni mikor komolyabb közeledést kezdeményezek, a hölgy felé.



2017. ápr. 27. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Ma már nincsenek hölgyek, sajnos.
2017. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor a nők, lányok számára.
2017. ápr. 27. 21:09
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

Tudom hogy elcsépelt meg minden de annyi a titka csak hogy

1, ne görcsölj rá az egészre

2, magadat add, még akkor is ha egy ordas bunkó paraszt vagy

3, ha meg ér pár kudarc ne add fel, nem jöhetsz be mindenkinek, sőt minden pasi vagy nő beégett már életébe, nem nagy cucc

4, ne érdekeljen mit mondanak rólad mások, légy hű önmagadhoz

2017. ápr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Azt nem tudom, hogy miért kezdenek el hátrálni2


talán túl rámenős vagy olyanoknál kiknél ez nem jön be.

2017. ápr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Imádom, hogy hölgyet írtál!!! Más is fogja, hajrá! :-)
2017. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Eddig mit tettél? Fordítottál időt és energiát a külsődre és a kommunikációdra?


#3 (Erika Berger): Elcsépelt, ráadásul önmagában teljesen alaptalan. Jó pár huszonéves szűz srácot ismerek, akik ezen dolgoknak megfelelnek, mégsem kellettek soha, egy nőnek sem.

2017. ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól
2017. ápr. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Láss világot.

Milliónyi infó van, amit ha beszerzel, beléd épülnek és színesítik-gazdagítják a jellemed.

Egy jó könyv, egy szívesen űzött hobbi, vagy akár egy saját sztori mind-mind egy-egy ecsetvonás azon a vásznon, ami a te nevedre hallgat.

2017. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Még valami.


Javasolt film: Rövidzárlat (Short circuit).

2017. ápr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

Nehéz kérdés. Valószínűleg fogsz kapni egy csomó tanácsot (add önmagad, kezdj el sportolni valamit, ne legyél bunkó...). Aztán meg jönnek azok, hogy legyél gazdag, jóképű, mert ezek nélkül esélyed sincs.

De ha kimész az utcára látni fogod, hogy egy csomó nem túl jóképű, esetleg bunkó férfinak is van barátnője, vagy olyannak akiről elsőre leveszed, hogy egy hatalmas kamugép. Ugyanúgy az alacsonyaknak, vékonyaknak, sőt néha még a kövéreknek is, akik a sportot csak hírből ismerik. Mások, akik meg ezeknél az embereknél látszólag jobbak, sokszor egyedül vannak. Ilyenkor jön az adu a nők részéről, hogy "jó, de vele nincs meg a kémia" és itt van a kutya elásva. Ugyanis ahogy te sem, meg én sem, úgy a nők sem fogják tudni megmondani, hogy mi az, ami hiányzik, egyszerűen csak érzik. A társkeresés és a szerelem amúgy sem racionális dolgok, a nők pedig még inkább érzelmi alapon döntenek, mint mi férfiak. Szerintem hasonló dolog ez, mint a zene. Ha megkérdezik, hogy egy dal miért tetszik, a másik meg miért nem, nem fogod tudni megmondani. Persze lehet, hogy felsorolsz pár dolgot (pörgős, jó a ritmusa, jó a szövege), de valójában akkor sem tudod, hogy miért tetszik, csak tetszik és kész.

2017. ápr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!