Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan toleráljam a nők általi visszautasítást 31 éves férfiként?

Figyelt kérdés
Eddig volt több tíz pozitív dolog, jó pár kapcsolatom is, illetve több száz elutasítás. Régen nem fáj, mentem tovább. Most viszont fáj, elkezdek kötözködni, ha a kiszemelt nő elutasítás. Én meg erősködöm neki, hogy adjon egy esélyt. Frusztrált lettem. Ideges, mérges, ha elutasítanak. Nem szép dolog, sem ez, sem az elutasítás. Hogy fogadjam el ezt, és ne kezdjek el folyton az elutasító nőnek káromkodni, rosszakat mondani neki? Mert ez sem jó.
2017. ápr. 29. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha egyszer nálam próbálkoznál be, és nekem káromkodnál, akkor az tuti, hogy egy életre elvenném a kedved ettől. :) Remélem, betalálsz egy hozzám hasonló nőt.
2017. ápr. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
én az okát deríteném ki,ami a legtöbb esetben taktikai hiba miatt jön,vagy rossz időzítésből,vagy sza-r emberismeretből.
2017. ápr. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Talán gyakorolj némi önuralmat, és ne fesd magadról egy hisztis kislány képét, akinek anyuci nem vesz csokit a boltban. Miért jó neked, ha ilyen mélyre süllyedsz? Legalább élőben ismerkedsz, hogy elterjedhessen ez az infantilis reakciód a visszautasításra a környezetedben? (Gyanítom, hogy csak neten vagy ekkora huszár.)


A helyedben megalázónak érezném, hogy ilyen szinten lejáratom magam.

2017. ápr. 30. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
1-es, nagyon kemény vagy, kipróbálnálak, cicanyuszi(blöefff)....:)
2017. ápr. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Káromkodásig azért nem kell elmenni. Én általában biztosítom, hogy nem sértődöm meg, csak ha tudja őszintén az okot, akkor ossza meg velem és legalább fejlődni tudok.

30/f

2017. ápr. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

"Nem szép dolog, sem ez, sem az elutasítás."

Most akkor te azt várod,hogy számalomból jöjjenek össze veled..?

Ha nem vagy szimpatikus akkor visszautasítanak,ennyi.Neked se jön be mindegyik nő,gondolom.

2017. ápr. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sok nő szánalomból van a párjával. Kapásból 4 ilyen párt tudok.
2017. ápr. 30. 09:55
 8/10 Költőnő? ***** válasza:
Ja értem és ha ők lúzer gyávák, akkor legyen mki az.
2017. ápr. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

ezek után nem is csodálkozom, ha elutasítanak!


Az ilyennek tényleg nem szabad szaporodnia!

2017. ápr. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Te sem fogsz, utolsó.
2017. ápr. 30. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!