Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vélemények, mit csinálok rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Elöljáróban, főképp a Ti véleményekre lennék kíváncsi.


Nem szeretném, hogy elinduljon a sárdobálózás a 'merthogyozás', ezért nem is írok nemet, illetve életkort is csak intervallum között (20-35).

Azért kérdezek, hogy talán más oldalról jobban lássam, hogy mit kellene változtatnom.

---


Nincs szerencsém társkeresésben már hosszú ideje, pedig kifejezetten sokat dolgoztam régen ezen, hogy ne így legyen. (Aktívan ismerkedtem, kerestem az új embereket/társaságot.)

A külsőmmel szerintem nincs gond, átlagos megjelenésű ember vagyok.

A viselkedésem általában megfelelő:), nem szoktak szégyenkezni miattam.


Figyelek a körülöttem lévőkre (nyitott szemmel járok minden értelemben:) ), optimista vagyok és szeretek segíteni a barátaimnak. Nincsenek káros szenvedélyeim sem.


Nem vagyok válogatós ember, a külső megjelenés sokadlagos amit megnézek a másikon.


Egy ideig úgy gondoltam, hogy ha most nem megy a társkeresés, akkor elkezdek máson dolgozni.


Kitanultam 1-1 szakmát, nyelvet, főzni és a ház körüli munkákat ellátni.

Egyre szebben tudok varrni, és zongoraleckéket is vettem nemrég.

Ezeket élvezem, szívesen csinálom és örülök, hogy egyre jobban mennek.


Megtanultam jól lefoglalni magam, ha nincs mellettem senki.


DE.

De néha úgy érzem, ennyi év után már nem is tudnék társsal élni.

(Mert soha nem is éltem társsal, soha nem is volt senkim.)


Elfelejtettem ismerkedni, és őszintén nem is találom a hozzám hasonló embereket.

Rosszabb napokon, sokszor gondolom hogy egyedül fogok maradni örökké.


Lenne belső igényem egy társa..Gyerek fejjel, és később is csak egy jól működő családot szerettem volna. Sajnos egyre inkább kezdek erről lemondani.


Belefáradtam már a társkeresésbe a sok rosszindulatú ember miatt.

Tudom, hogy nem mindenki rosszindulatú, de sajnos a többség az azokból akikkel találkozom.

Vagy csak szimplán nem illünk össze sosem. Ezt is megértem.


De mit tehetnék még azért, hogy nagyobb sikerrel járjak ebben?


Önkénteseknél, kávézókban, könyvtárban sűrűn megfordulok. (Megyeszékhelyen élek egyébként.)

Nem tudom mit csináljak máshogy. Ti mit tennétek?


2017. ápr. 30. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem társkeresni kell, hanem szimplán csak dumálni, haverkedni játszani az emberekkel. (Főleg az ellenkező neműekkel.)

És hát keresni(!) köztük az igazit.

2017. ápr. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
A megoldás: hímnemű vagy! Mit nyertem?
2017. ápr. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A korodat meg kérdezhetem?
2017. ápr. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Koltozz Budapestre! Itt fogsz talalni valakit magadnak! Sokkal nagyobb a valasztek!

N

2017. máj. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Krukutyán Levente ***** válasza:
#2 és szépen és szívesen varr? :D
2017. máj. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 hallottál már a szabó nevű foglalkozásról?
2017. máj. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


A spontán való ismerkedéssel nem szokott probléma lenni:).

Szívesen kezdemények beszélgetést bárkivel általában.


A koromat szándékosan írtam így, de mondjuk úgy hogy a nevető ráncok néhol már azért látszanak:).


Budapesten laktam már korábban, nagyon a szívemhez nőtt a város.

De most több dolog is a megyeszékhelyhez köt, nem költözhetek egyelőre.


Nő vagy férfi kérdés:).

Nem hiszem, hogy ennek bármit is befolyásolnia kellene.

Mindkét fél tanácsait szívesen olvasom, talán mindkét nem szemszögéből tanulva okosabb leszek. De köszönöm az eddigi válaszokat!


A kérdés továbbra is él, Ti mit tennétek?:)

2017. máj. 1. 00:40
 8/11 anonim ***** válasza:

Nevető ráncot írtál? Akkor nő vagy. Nem értem, mibe fájna kiírni a nemedet. Mintha bárki is rájönne a személyedre. :D

Szerintem túl sokat kattogsz ezen, azt hiszed, az életnek csak úgy van értelme, ha van valakid. E köré sorakoztatsz fel mindent. Engedd el a témát. Mondjuk javasolnék egy életforgatókönyv felállítását szakinál. Priviben írhatok elérhetőséget, ha kell. Ott kiderül, hol vagy elakadva és mit kéne tenned másképp.

2017. máj. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerinted mit csinálsz rosszul? Csak pozitív dolgokat írtál magadról, most jöhetnek a negatívak is.
2017. máj. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Krukutyán Levente ***** válasza:

"Elfelejtettem ismerkedni, és őszintén nem is találom a hozzám hasonló embereket."


Ez a fő probléma, ezen dolgozz ne még 8 szakmán. Ha szeretsz varrni meg zongorázni, akkor keress olyan csoportot, ahol valamelyik a téma és ismerkedj, nem feltétlen kapcsolatra csak növeld az ismeretséged. Lehetsz te akármilyen szép és érdekes királylány/fi, ha senki se ismer. Magától meg nem repül be az ablakon a szőke herceg(nő).

2017. máj. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!