Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálok rosszul? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul? Miért van ez? Mit tehetnék? :D

Figyelt kérdés

A korosztályomból elég kevés olyan fiúval hozott össze a sors, akivel nagyon hasonló az érdeklődési körünk, a 30 körüli korosztályból viszont sokkal több ilyennel akadtam össze. (kíváncsi lennék miért:D) Viszont nekem a 10 (vagy több) év korkülönbség már kicsit sok ahhoz hogy beszélgetésnél több legyen köztünk...Olyanokat sokat ismerek a korosztályból is akikkel egy-két közös pont van, de nekem ennél kicsit több kéne:c Nem tudom hol lenne nagyobb esélyem, mert ha mondjuk elmegyek olyan helyre ahol gamerek vannak, akkor egyáltalán nem biztos hogy a filmek és más művészetek iránt is ugyanúgy érdeklődik a többség. Ha elmegyek egy rock koncertre, akkor szintén nem garantált hogy az illető ugyanúgy nem rajong a bulizásért mint én. Ha elmegyek egy kiállításra, ott se valószínű hogy az illető hasonlóan imádja a youtubeot mint én. Stb stb. Fogalmam sincs hogy a szerencsén kívül miben bízhatnék...Igazából nem sürgős, hogy találjak valakit, de azért egyszer jó lenne:D Szóval ha tudtok bármilyen tanáccsal vagy akármivel segíteni, akkor megköszönöm:)


(természetesen nem az érdeklődési kör egyezését tartom az egyetlen és legfontosabb dolognak a párválasztásban, de most evvel kapcsolatban kérnék tanácsot)


19/L



2017. febr. 28. 21:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem a kérdést... van egyáltalán ?
2017. febr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az lenne a kérdés hogy hol vagy milyen módszerrel lenne nagyobb esélyem olyan illetőt találni, aki "megfelel az igényeimnek":D A bónusz kérdés az az, hogy miért inkább a 30 körüliekkel egyezik az érdeklődési köröm. Bocsi ha nem volt egyértelmű, nem mindig sikerül értelmesen közvetítenem a gondolataimat.
2017. febr. 28. 21:22
 3/20 anonim ***** válasza:

Ha eljársz ilyen rendezvényekre, akkor igazából eleget teszel.

Egyébként, aki nem hasonlít a saját korosztályára, az mindig nehezebben talál társat magának. Én például nem voltam átlagos középiskolás(tudom, hogy ez nagyképűen hangzik, de egyáltalán nem úgy értem: egyszerűen csak nem voltam olyan, mint a többi, nincs mit ragozni rajta.) Mindig egyedül voltam...

Egyetemre bekerülve azonban már könnyebb dolgom van - és nem a lexikális tudás dob a dolgokat, mert a középiskolában is voltak nálam sokkal jobb tanulók, csupán az általános felfogás.


Benned az a különleges, hogy sok különböző érdeklődési körrel rendelkezik, több dologra is nyitott vagy. Biztosan találsz olyat, aki hasonlít rád, de az azért nem reális elvárás, hogy tényleg minden érdekelje, ami téged. Mondjuk a gamerség és a filmezés sokszor kéz a kézben jár, de nem mindig: én is szeretem a játékokat, de a filmek a legtöbbször hidegen hagynak.


21/L

2017. febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha szép a pofid, felmész egy-két társkereső oldalra, és a több száz jelentkező közül megpróbálod kiválogatni azokat, akikben látsz fantáziát. Ha nem szép a pofid, akkor passzolok.
2017. febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
*dolgokon
2017. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerencsében ,mert tök mindegy hol és kivel találkozol, garancia sosem lesz, hogy sikerül is. Mivel nem vagy látó gondolom, így tök mindegy hova mész, nem tudhatod előre, hogy hány közös pont van bennetek. Szóval szerintem kár ezen agyalni, hogy nem jó a koncerte, mert attól nem biztos hogy imád bulizni mint te, vagy kiállításra, mert nem bizto hogy imádja a youtubeot. Ilyen ez az ismerkedés, rizikós...Ennél többet én nem tudok mondani, vagy bevállalod a kiállításos fickót,aztán majd kiderül vagy senkit ilyen alapon.
2017. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Idővel rájösz, hogy a 10 év nem is olyan sok.

Én személy szerint is ismerek olyanokat akik között 13 (25/N 38/F) avagy 17 év (23/L, 40/F) korkülönbség van.


Most 19 vagy. Mondjuk 4 év múlva: 23 leszel és egy akkori 30-as csak 34.

2017. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
7#Ez aztán igazi bizonyíték arra, hogy érdemes idősebb fickóval kezdenie.Igazán erősen érveltél amellett, hogy van értelme idősebbbel kezdenie. Főleg úgy, hogy az neki sok, és nem szeretne. Minek ezt nyomod?
2017. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Mer pár 30as pali lemaradt a korosztályából és a korai 20on éveseknek néha még imponál hogy a pasijuk tud nekik venni egy parizert zsömlével.


Az ismerkedés meg ilyen. Vagy bejön, vagy nem. Próbálj figyelni a részletekre, mintákat keresni és akkor talán könnyebben kiszűröd ki az akivel egy hullámhosszon lehettek.

2017. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Elég sok dolog érdekel és egyszer olyan társ lenne jó aki szintén nyitott elég sok, különböző dologra. Hajlandó új dolgokat kipróbálni, sok dolgot megismerni.
2017. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!