Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálok rosszul? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul? Mi a gond velem?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérdezni, főleg a lányokat, miért van az ,hogy bármelyik lányra ráírok a facebookon elutasít? Szerintem kedves, szerény vagyok, ami a kinézetem illeti nem vagyok Adonis. Amikor a valós életben találkozok lányokkal fel sem figyelnek rám. Barátnőm csak egyszer volt ami szintén nem tartott sokáig (2 hét). Mindig sikerül valahogyan a barát zónába kerülnöm... Egyszerűen már nem értem hogy mit kell tennem. Az a gond hogy túl kedves vagyok? Nem tehetek róla ilyen vagyok! Nem tudom miért vagyok láthatatlan, de nagyon szeretnék komoly kapcsolatot. Segítségeteket kérem és kérlek bennetek , KOMOLY VÁLASZOKAT!

2017. ápr. 27. 13:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Látatlanban, ismeretlenül mégis, milyen válaszban reménykedsz?
2017. ápr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%
"Szereny vagyok es nem vagyok egy adonis" csak eddig olvastam a tobbi felesleges is
2017. ápr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hogy 20/F!
2017. ápr. 27. 13:03
 4/19 anonim ***** válasza:

Így sajnos elég nehéz segíteni.

Először is pl. mit írsz nekik? Mi alapján írsz rá lányokra a facebookon? Profilkép, látásból ismered, ismerősöd ismerőse, stb?

Az is gond lehet, ha túlságosan kétségbeesetten keresed azt a lányt, akivel komoly kapcsolatod lehet. Szerintem ez olykor ijesztő.

De így részletek nélkül nem tudnám megmondani. :(

2017. ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Na azert hogy valami hasznosat is irjak: Lehetsz ugy is szereny hogy kozben egy normalis onbizalommal es onertekelessel rendelkezo pasi is vagy. Sok nonek bejonnek a tipikus "normalis megbizhato" tipusok de az olyanok akik nem becsulik magukat, nincs onbizalmuk senkinek. Hogyan varhatod el hogy mas bizzon benned ha te sem bizol magadban? Hogy mas beled szeressen ha te sem szereted magadat?


A kedvesseggel nincs baj. A gyengeseggel van. Es letagadhatod magad elott is de ha rendben lennel nem irnad ki ezt a kerdest. Remelem erted mire akarok kilyukadni.

2017. ápr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom hogy még létezik olyan lány aki nem csak a kinézeted és a pénzed veszi figyelembe. Ami a kinézetet illeti , igen azt mondtam, hogy nem vagyok Adonis de szerintem rosszul sem nézek ki (kinézetemért meg igyekszem tenni általában)
2017. ápr. 27. 13:06
 7/19 A kérdező kommentje:
Oké önbizalomból igenis hiányom van, próbálok több önbizalmat szerezni de ennyi "kikosarazás" után nem sok maradt. Ja és ezek a kommentek után még nagyobb selejtnek érzem magam.
2017. ápr. 27. 13:10
 8/19 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim is, és nem vagyok antiszociális ...
2017. ápr. 27. 13:12
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Küldj privátban képet magadról és azt a szöveget, amivel próbálkozni szoktál...


Úgy, talán, tudok segíteni, abban, hogy mi lehet a gond.

2017. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Képküldésbe nem megyek bele, amit szoktam írni általában köszönök (szia) , utána pedig megkérdem természetesen hogy szeretne-e ismerkedni. Itt nem sok esik le abból hogy milyen személy vagyok.
2017. ápr. 27. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!