Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Biszex nőt keresek páromnak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex nőt keresek páromnak. Valamiért kell, h ő is szeresse a nőket. Beteg dolog?

Figyelt kérdés

Kérlek írjátok le a véleményeteket, ha pedig beteg dolog, akkor azt, hogyan tudnék ebből "kigyógyulni".


Úgy érzem csak olyan nőt tudok életfogytik tartó páromként elképzelni, aki maga is szereti a nőket, s vagy velem vagy magában de intimitásra vágyik velük, pont ahogy én.


Talán így akarom elkerülni a születésünkkor megörökölt eredendő bűnt, azt hogy akármennyire jó és kellemes párom van, mindig meg fogok kívánni mást. Nem cselekszem, de már a gondolat is megcsalásnak számít... Pedig csak annyi van hogy jó a libidóm és működik bennem az állati ösztön.


Amúgy természetesen rendkívül lovagias, odaadó, önzetlen és gondoskodó vagyok mindemellett A párommal....


Jajj


2017. máj. 1. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Tehát azt hiszed, egy biszex nő elnézi, ha félredugsz?
2017. máj. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pont senkit nem fog érdekelni, milyen hajlamaid vannak, magánügy. Én nem jönnék veled össze, nekem hűséges pár kell.
2017. máj. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt a szép kamu dumát öregem ,gratulálok :D Te csak "legálisan" akarsz két nővel egyszerre szexelni miközben ők is kényeztetik egymást..
2017. máj. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Így beteges. Biszex vagyok, de aki csak ezért akar velem lenni, azt elhajtom a fenébe.
2017. máj. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 cukilányka 0.0 ***** válasza:
16%

Szerencsére van egy ősi szakma, ami az ember megszületése óta megoldást kínál a problémádra: a prostitúció. :)


Ha szeret téged a barátnőd, biztosan megfogja érteni, hogy neked más nőkre is szükséged van. Időnként, például a házassági évfordulóitokon nyugodtan menjetek el egy-egy fizetős lányhoz, dobjátok fel ennyivel a szexuális életeteket! Ennyi mindenkinek jár.

2017. máj. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jézus ereje :'D még egy szánalmas kutya
2017. máj. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én biszex vagyok, de monogám is egyben. Eszembe nem jutna édes hármasozni, ha a párom erősködne mehetne útjára.
2017. máj. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

írtam is, hogy szerintem nem egészséges, ahogy gondolkodom. Nem tartom magam kutyának. Nem csalok meg senkit, és szeretném rendbetenni a lelkivilágomat. Szerintem az a szánalmas kutya, aki a segítséget kérő embert leköpi.

Tanácsot kértem, nem ócsárlást. Alázni és emészteni én is tudom magamat. Köszi

2017. máj. 1. 12:37
 9/9 anonim ***** válasza:

"mindig meg fogok kívánni mást"

Pardon, akkor neked minek is kapcsolat? Ha ugyis tudod, hogy elobb-utobb a farkad fog iranyitani, teljesen felesleges masokat es sajat magadat is atverni.

2017. máj. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!