Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli 30-asok, akik néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli 30-asok, akik néha facebookoznak! Ti is tettetek már ilyet, hogy akik mindig babás, családos-boldog képeket tesznek fel az ismerőseitek közül, azokat törlitek az ismeretségi körötökből, mert fáj nektek (netán irigység), hogy nekik milyen jó?

Figyelt kérdés
2017. máj. 1. 12:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Elmondhatod a véleményed. Ha nem mondhatnád el, az lenne cenzúra. Az is szólásszabadság, ha mások lepontoznak. Te is lepontozhatsz bárkit.


A szólásszabadság nem azt jelenti, hogy egyetértenek veled.

2017. máj. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek zöld kezet adtam. Aki lepontozott, az más véleményen van, vagy fáj neki a válasz.
2017. máj. 1. 15:44
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem fáj és nem is irigykedek rájuk, mert soha nem vágytam gyerekre. Nem érdekel, ki mit mutogat, amíg nem tolja zavaróan a képembe magát, mint a jehovások az ajtóban. Akinek naponta három babaképes posztját dobálja ki a hírfolyamom, arról leveszem a követést, ugyanúgy, mint arról, aki macskás képekkel árasztja el a facebookot, vagy kövéreket szidó megjegyzésekkel (nem, nem vagyok kövér, nem azért zavar) és gyúrós képekkel, vagy a "minden nő hülye" mentalitásnak megfelelő megnyilvánulásokkal. Ami zavar, azt nem nézem, ennyi.

A családos-boldog képek meg hidegen hagynak, soha közös képem se volt fent egyetlen pasimmal se 16 éves korom óta, mert nem ott élem a magánéletem, mégis voltak nagyon boldog időszakaim párban és szingliként is. Nekem nem fáj, ha másnak is vannak, akkor se, ha nekem épp nem az van.

Törölni csak azt törölném, akit tiltani is kellene, pl zaklatni kezdene, de erre még nem volt példa. Vagy még azt tudnám elképzelni, hogy rájönnék, hogy valójában nem is ismerem, pl nem volt kint képe, de a neve és a suli ugyanaz, mint egy gimis volt osztálytársamé. Akit ismerek, az az ismerősöm, akármennyire idegesítő vagy bolond. :D

2017. máj. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem.


Olyan van, hogy letiltom az idővonalról azokat az ismerő-

söket, akik túl sok baromságot postolnak. Most ez alatt

nem a funnypics kategóriát értem, hanem a mindenféle nyá-

las idézetet, ami sok esetben tartalmilag kifogásolható is.

Azokra nem vagyok vevő. Illetve arra, hogy ki mivel hogy

játszik mondjuk. Felesleges telesz@@rnia a közöst.


Akik ilyen képet postolnak, ránézek a képre, és ennyi.

Nem akarok belemélyedni, hogy vajon miért rakta ki,

kitette, ennyi. Ránéztem, ennyi. Nem kell túlragozni,

akármennyire is szeretnék normális nőt, családot, ezek

a képek egyáltalán nincsenek rám ilyen hatással.

2017. máj. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Még soha senkit nem töröltem. De aki túl sokat posztol, azt letiltom a falamról.
2017. máj. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A jó az egy szubjektív kifejezés kinek mi az ?

Én irigyelni nem irigylek senkit mert nincs miért.

Továbbá direkt ki van lőve a követés mindenkinél mert nem érdekel senkinek semmilyen személyes dolga / megosztása.


Jelen esetben h családos e v sem.

Én a saját életemmel foglalkozom, javaslom más is tegye ezt.

2017. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 MolotovPunk ***** válasza:

Nem használok fészet,annyira nem,hogy facebook fiókom sincsen.

Egyébként mikor volt barátnőm,akkor sem érdekelt a posztolós,hú nézd,de boldogok Jenőék dolog...


29/F

2017. máj. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!