Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az oké, hogy sajnál tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az oké, hogy sajnál tőlem dolgokat?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a barátommal.

Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy sajnál tőlem dolgokat... Egy ideig toleráltam, meg próbáltam nem tudomást venni róla, de már kezd sok lenni...


Néhány példa: reggelit vettünk, külön akartuk fizetni, de a pénztáros egybe nyomta így én fizettem. Kb. 1000ft-ot fizettem, amiből kb. 200forint volt az enyém, a többi az övé.... Jó, én nem sajnálom tőle, így megbeszéltük hogy ezért 2 reggelit ő áll...

Másnap így is lett, de harmadnap közölte h nincs pénze. Így magamnak fizettem, majd elkisért a sulihoz, ezután végülis el kellett mennünk valahova az osztállyal és láttam, ahogy a pékségből kijön egy csomó cuccal...


Oké... el van nézve.


Másik eset egy családi ebédnél volt. Tudja, hogy szeretem a töltött káposztát, főleg amit az anyukája csinál. Szedett nekem 2 kisujj nagyságú káposztát, pedig tudja hogy együltő helyemben meg tudok enni 10et... Az anyukája rászólt, hogy csak szedjen már még hozzá,ő megkérdezte h szedjen-e, de én mondtam, hogy elég, igazából végig voltam sértve és annyira rosszul esett hogy majdnem elbőgtem ott magamat.... azt a 2 darabot is alig bírtam megenni, olyan gombóc volt a torkomban.


Most nem úgy jött ki anyagilag ami teljesen érthető, és megbeszéltük h a karácsonyi ajándékunk nem lesz nagy a másik számára.

Amúgy sem vagyok anyagias, nem várom el a nagy és drága ajándékot, csak szívhez szóljon... :) Még ha összeorigamizik egy szivet nekem az is elég.


Ma pedig beállított a karácsonyi ajándékával, ami egy illatgyertya volt...


Elbőgtem magam. Én nem gondoltam, hogy képes ennyire snassz ajándékot adni. Ráadásul ezt a gyertyát tavaly anyukájának adtuk, szoval egy fillért nem költött, csak levett valamit a polcról az anyjától....


KIbuktam egy kicsit. Nem is értem miért ilyen undok. De egyébként karácsonyra magának végülis tudott venni egy 15 ezer forintos fejhallgatót, ami a polcán csücsül a négy másik mellett....


Azt hiszem joggal akadtam ki. Ha egy képeslapot ír én lennék a legboldogabb, de nem...


Ui: nem híztam stb, amit a bunkók válaszolnának erre.


Köszi előre is..



2016. dec. 20. 17:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Ezeket a fillérba***szó suttyókat honnan szerzitek (akik meg az "ingyent" is sajnaljak tennem hozza...)? Most mar tenyleg kezd erdekelni, mikor ilyen dolgokat olvasok egy kerdesben. Es a masik, ami erdekel, hogy az elso par ilyen utan miert nem rohogitek oket kepen?
2016. dec. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%
Beszéljétek meg ;) az jót tesz
2016. dec. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Ez az ember kicsit se szeret téged. Engem se vet fel a pénz, de soha nem sajnálok semmit a barátomtól, és szívesen lepem meg így is apróságokkal alkalom nélkül is.
2016. dec. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Megértem a csalódottságodat, tényleg rosszul tudnak esni az ilyesmik. Azt írod "az utóbbi időben" vetted ezt észre. Nagy a gyanúm, hogy már nem számítasz neki annyira, nem próbál örömet szerezni neked, sőt inkább kihasznál. Ez pedig vagy arra utal, hogy belekényelmesedett a kapcsolatba, vagy már nem szeret igazán.
2016. dec. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
10%
Értem az alapproblémát, és jogos, de a töltött káposztás esetet azért kicsit túlkombináltad.
2016. dec. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, szerintem nem kombinálta túl, én a vendégnek mindig mondom, hogy vegyen csak még, ha lehet, figyelek rá, hogy több legyen neki mint nekem, biztosítom róla, hogy egyen csak nyugodtan. Hát még a páromnak, főleg ha tudom róla, hogy imádja az adott dolgot. Azért ennyi figyelmesség van bennem.

Azt meg te is tudod, hogy ott kellene hagynod, és ez nem normális. Életemben nem hallottam amúgy még ilyenről :D

2016. dec. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja, ez egy fillérb.@szó gyökér. Ennyi.
2016. dec. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%

5-ös vagyok


Drága Kérdező, igazán segítene a dolgon, ha jeleznéd ezt a párod felé. Két eset lehetséges. Az egyik az, hogy ő eddig csak figyelmetlen volt, de alapvetően szeret téged, ezért megpróbál változtatni (senki sem tökéletes). Vagy tényleg így szocializálódott, és egy bunkó, nyugodtan lehet szakítani.

Nyisd ki a szád, és szólj, ha még kérsz töltött káposztát, néma gyereknek anyja sem érti a szavát. ;)

2016. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Oké... el van nézve.

Látod, itt a gond! Te elnézted neki ezeket a dolgokat, ő meg minek erőlködjön, ha neked ennyi is elég, hogy vele maradj?


Nem kell lenézni! Nyugodtan kérdezz rá, hogy komolyan ennyit tudott kitalálni karácsonyra, hogy odaadja azt a gyertyát, amit ti vetettek tavaly az anyjának? Miért kell ezt szó nélkül lenyelni?

Gondolod, hogy jobban fog szeretni, ha eltűrsz tőle mindent?

Fenéket, annál bunkóbb lesz veled, mert már nem fog megbecsülni kicsit se.


Én karácsonyra visszaadnám neki a szabadságát: menjen a fenébe!

2016. dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
De hogy lehet, hogy egy ilyen értelmesnek tűnő nő egy ilyen gyökérrel járjon? Miért nincs igazság, hogy hasonló a hasonlóval járhasson? Ez gáz a srác részéről, nem igazán szeret és nem azért, mert nem költ rád, hanem mert le sem szarja, hogy mivel kedveskedjen.
2016. dec. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!