Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lúzerként belém szerethet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzerként belém szerethet egy nő ha felfedezi a belső értékeimet?

Figyelt kérdés
Nem voltam soha népszerű, inkább önmagam akartam lenni, sokan azzal szívattak gimnáziumban (még néhány lány is) hogy sose lesz nőm. Eléggé vesztes típus vagyok, ritkán hívtak el társaságba, ha igen akkor ott meg teljesen egyedül éreztem magam, senki nem figyelt rám vagy csak megjátszotta hogy ne tűnjön bunkónak. A lányok levegőnek néztek a suliban, sose mosolyogtak rám. Azóta eltelt nem kevés év, nemrég a munkaszerződésem lejárt és nem kötöttek új szerződést velem. Most állást keresek és több időm lett így arra gondoltam, megpróbálom a társkeresést, mert nagyon magányos vagyok, baráti társaságom sincs, a gimnáziumi ismerősök és a volt munkatársaim is kétszínűek és csak akkor vagyok jó nekik ha valamiben segíteni kell.
2017. máj. 1. 13:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
És mik a belső értékeid? Mert a nyafogás mellett azokat elfelejtetted leírni.
2017. máj. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy itt is belém fognak rúgni, ha őszinte vagyok. Azok a belső értékeim, hogy nem verem át az embereket, őszinte vagyok, segítőkész, jóindulatú és kompromisszumra képes és nincs felsőbbrendűség érzetem. El lehet velem beszélgetni komolyabb témákról is, de inkább az érdekel másokat, ki milyen balhét csinált valahol. Így aztán nem is tudok érvényesülni.
2017. máj. 1. 13:11
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

azt soha ne felejtsd el, hogy aki ilyen örök pesszimista és negatív, azt az emberek alapból elkerülik.

sőt, ezt már messziről látni, szóval ne csodálkozz ha a kutya nem fog foglalkozni veled.

előbb magadban tegyél rendet, aztán jöhet a többi.

2017. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem szoktam állandóan panaszkodni és ezt a történetemet nem osztom meg senkivel. Tudom, hogy elűzném vele az embereket. Ide csak azért írtam hogy aki hasonló helyzetben van, mint én, esetleg tudjon adni tanácsot.
2017. máj. 1. 13:17
 5/19 anonim ***** válasza:

Egyenes úton haladsz az úgynevezett friendzone felé kb. mindegyik nőnél így. És ezt nem bántásból írom.


33F

2017. máj. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%
Aki lúzer, annak milyen belsö értékei vannak?
2017. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kezd meg az ismerkedést neten vagy járj el otthonról szórakozni stb és hidd el fogsz találni magadnak lányt ne aggódj, sok mindenki járt úgy ahogy te is, hogy gimiben köcsögösködtek vele, de ezen túl kell lépni mivel az csak egykét gyökér megjegyzése, de az ilyet el is kell kerülni nagy ívben. Sok lány keres párt magának csak legyél nyitott rájuk és ne rámenős hanem kedves.
2017. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%

"s nincs felsőbbrendűség érzetem"


na az biztos nincs, de pesszimizmus és kisebbségi komplexus az befigyel..

2017. máj. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%

7-esnek ne hidd el,kérlek.Tapasztalatból írom,hogyha eljársz valamerre,még barátokkal sem könnyű manapság csajozni.És ha nem vagy eléggé bunkó,rámenős,akkor végképp nincsen esélyed sajnos. Manapság a nők ezt is elvárják,mint sok mást is... :/

Pedig hasonló helyzetben vagyok,mint te. Én az elmúlt fél évben eljártam sokat ismerkedni,a legtöbb csaj ha nem vagy igazán rámenős és jóképű,akkor vagy egyből,vagy 2 mondat után ráz le...

25/F

2017. máj. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#9 -es Én ezt azért írtam, mert pl én utálom a nagyképű rámenős bunkó férfiakat sőt egyenesen taszítanak, ha egy olyan paraméterekkel rendelkező pali oda jönne hozzám amit leírtál lehet el hajtanám melegebb éghajlatra, ja és kiemelném, hogy csak az olyan lányok vevők az ilyen stílusra akik mindenre kaphatók, de mind 1.
2017. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!